• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Öğütücü anketi

Hangi marka öğütücü kullanıyorsunuz?

• Comandante

Oy: 166 43.9%
  • Molent

Oy: 90 23.8%
  • Timemore

Oy: 94 24.9%
  • Sözen

Oy: 29 7.7%
  • Rancilio

Oy: 0 0.0%
  • Delonghi

Oy: 10 2.6%
  • Eureka

Oy: 34 9.0%
  • Baratza

Oy: 11 2.9%
  • Ascaso

Oy: 0 0.0%
  • Breville/Sage

Oy: 14 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    378
Merhaba arkadaşlar.
Kulüp üyeleri hangi öğütücüyü kullanıyor?

Forum en fazla 10 seçenek hakkı verdiği için en çok kullanıldığını düşündüğüm 10 öğütücüyü ekledim. EK43 kullananlar yoruma buyrun

Not: Eskiden kullandığımız öğütücüleri dahil etmeyelim.

Mayıs 2021 edit: Arkadaşlar konuyu hortlatayım dedim. Anketin açıldığı tarihten bu yana değişiklikler olmuştur elbet. Anketi düzenleyemiyorum. O yüzden şöyle yapalım:

1zpresso kullanıcıları bu mesaja 😍 atsın.
Kinu 🙁,
Lelit 🤣,
Hario 😡,
Cafflano 😳

Son düzenleme:
Comandante - Niche kullanıyorum.
Sözen, Rancilio Rocky ve Mazzer mini kullandım. Bugün Timemore slim aldım.

Evde Comandante seyahatte ise Timemore Slim kullanıyorum. Bundan sonra yakın zamanda değirmen değiştireceğimi zannetmiyorum ama Slim için titanyum burr’a niyetlendim

Timemore kullanıcısıyım ve çok memnunum bu fiyat bandında gerisi fasa fiso benim için :) Timemore akar :) :cool::cool:

1zpresso q2 ve Graef CM800 kullanıyorum. Bir önceki el degirmenim Timemore C1 di

1zpresso Je Plus kullanıyorum. Comandante de almak istiyorum. Ama fiyatlar yükselmiş kur farkından sanırım.

Breville bcg 820 ve Tımemore chestnut G1

Rommelsbacher EKM200 ve Porlex

Sözen kullanıyordum direkt Comandante'ye geçiş yaptım. Aradaki farkı ancak bu geçişi yapanlar anlar... 😂

Sage bcg 820 ve timemore Slim

Peugeot Kronos kullanan tek üyeyim sanırım 👀

Comandante kullanıyorum boşta bir Lido 3 var satmaya niyetlendim kimse almadı.

Geri