• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ofis Kahvesi

Egemen

Üye
Selamlar,
Ofiste (kalabalık ortamda) filtre kahve makinesinde kullanmak üzere çekirdek arayışındayım. Evde kahve fiyatlarını tolere edebiliyoruz ancak artan çekirdek fiyatları en azından ofiste daha ekonomik çekirdeklere yöneltiyor...
Benim için 250gramlık paket için en fazla 50,00 TL ideal.

Kaliteden ödün vermemek kaydıyla bu şekilde kullanmak için önerebileceğiniz kahve kavuran firmalar ve çekirdekler hangileri önerileriniz alabilir miyim?

Kız arkadaşımının çalıştığı ofise Coffeerem'den Golden Ceramony alıyoruz. Herhalde 3 aydır başka kahve içmediler ve çok memnunlar. Fiyat olarak da gerçekten çok uygun, tavsiye ederim.

Boxx düzenli olarak %20-%15lik indirimler yapıyor, bazı 1kglık seçenekleri o zamanlarda uyguna gelebiliyor.

Selamlar,
Ofiste (kalabalık ortamda) filtre kahve makinesinde kullanmak üzere çekirdek arayışındayım. Evde kahve fiyatlarını tolere edebiliyoruz ancak artan çekirdek fiyatları en azından ofiste daha ekonomik çekirdeklere yöneltiyor...
Benim için 250gramlık paket için en fazla 50,00 TL ideal.

Kaliteden ödün vermemek kaydıyla bu şekilde kullanmak için önerebileceğiniz kahve kavuran firmalar ve çekirdekler hangileri önerileriniz alabilir miyim?
Boxx Sürekli yüzde 20 Civarı indirim yapıyor birde 1KG Seçenekleri daha uygun oluyor.

Sanalbaharata da bakın. Ben ofis için ordan alıyorum. Peru ecoforesti de genelde beğeniyorlar

Coffeemamma ve Kahvera (@Cihanyuce)
daki ürünlerin çoğu belirttiğiniz bütçeye uygun

Son düzenleme:
Hazir konusu varken ben de sert kahve isteyecegim var mı tavsiye? İyi güzel içiyorum da afrikaları 80-90 puan kahveleri mübarek çay gibiler.Uykumu acacak kahve istiyorum ama çok da kalitesiz olmasın işte orta bir şey

Hazir konusu varken ben de sert kahve isteyecegim var mı tavsiye? İyi güzel içiyorum da afrikaları 80-90 puan kahveleri mübarek çay gibiler.Uykumu acacak kahve istiyorum ama çok da kalitesiz olmasın işte orta bir şey
Sturbucks dan geçen gün tek shut espresso içtim aklım oynadı. İnsanı çarpan çok sert bir kahve. Onlardan espresso çekirdeği alıp denersen hem uykun açılır hem içtiğin kahvelere şükür sebebi olur 😄

biz de ofiste Coffeerem Ceremony serilerini kullanıyoruz fiyatlar oldukça uygun herkes memnun da, bundan önce Montag Automat alıyorduk onu da tavsiye edebilirim ama fiyat olarak biraz daha yüksek Coffeerem'e göre

Roasting Lab'deki Nyeri'yi 1/15 demlersen bayağı yoğun gövdeli çayımsı bir kahveye dönüşüyor.

@Ali Aytaç sanalbaharat’a girdim elim robustaya bir gitti geldi sonra dönüp hakan beyden dark seremony aldım.Şuan evde kalan kahvelerden harman yaptım onu içiyorum.Kahve hobi oldu artik bizim için kaliteli ariyoruz ama uykuyu açacak bir kahve de arıyorum yoksa işim aksıyor.
@tolilow hocam çayimsi kahve dolu evde :)

@Ali Aytaç sanalbaharat’a girdim elim robustaya bir gitti geldi sonra dönüp hakan beyden dark seremony aldım.Şuan evde kalan kahvelerden harman yaptım onu içiyorum.Kahve hobi oldu artik bizim için kaliteli ariyoruz ama uykuyu açacak bir kahve de arıyorum yoksa işim aksıyor.
@tolilow hocam çayimsi kahve dolu evde :)
Peru el remanzoyu denedin mi Department in. Şu an demledim içiyorum tam aramana uygun kahve diyebilirim. Gövdesi yüksek portakal asiditesi net alınıyor acılık desen yok. Çay gibi olmayan kahve içiyorum dedirten bir kahve. Elinde varsa parametreleri vereyim bi dene?

Peru el remanzoyu denedin mi Department in. Şu an demledim içiyorum tam aramana uygun kahve diyebilirim. Gövdesi yüksek portakal asiditesi net alınıyor acılık desen yok. Çay gibi olmayan kahve içiyorum dedirten bir kahve. Elinde varsa parametreleri vereyim bi dene?
Teşekkur ederim o vardı da bitti.Pek bir şey anlamamiştim ama gövdeli olduğunu hatırliyorum

Yolda değiştirmiş olabilirler kahveyi😅

CD alımında memnun olmadığım tek kahve buydu hocam. Elimde de az bir şey var halen, varsa bir reçetenizi alırım :)

Geri