• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nurgaz vs Epinox kettle

bakyuz

Yeni Üye
İsim
Bedrettin
Daha fazla  
İsim
Bedrettin
Merhaba. V60 demlemeye yeni başlayacağım . Çaydanlıkla denemeye başlayacaktım ama kötü sonuç almaktan çekiniyorum . Bu demlikler arasında çok fark var mıdır hangisini önerirsiniz

Ekli dosyalar

• 3115324C-801F-46EC-B830-FD1D838A32A0.png
    3115324C-801F-46EC-B830-FD1D838A32A0.png
    225.2 KB · Görüntüleme: 72
Aliexpress de, üzerinde termometre de olan kuğu boyun kettlar var, uygun fiyatlı. Bir bakın isterseniz.

İki ocaküstü kuğuboyun kettle'ım var. Biri timemore diğeri nurgaz. Bu ikisi arasında fark var. Timemore biraz daha kontrollü ve yakın dökmeye elverişli. Ama nurgaz da kötü bir kettle değil. Avantajları da var. Mükemmel değil ama gayet iş görüyor kötü sonuç vermez.

Epinox ile arasında ben pek fark olacağını zannetmiyorum ama kullananlar yorumlayabilir.

Evimde iki kettle da var. Nurgaz kesinlikle çok çok daha iyi. Çok daha hassas döküşler yapmaya izin veriyor. Yani ince döküş yapmak oldukça kolay. Epinox da ise dikkat edilmezse debi çok fazla artabiliyor. Sonuç olarak nurgaz.

Epinox Slim modeline bakabilirsiniz, baya kullanışlı, boynu bükük tasarlanmış 90° döküşe izin veriyor ve en kontrollü döküş bu demlikle oluyor. İkinci el almak isterseniz de alım-satım bölümünde ilanın mevcut. :)

Geri