• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Null Kibingo Intenso

Ben de beğenmemiştim. :)

Benim damak tadıma göre yorucu, bitter, çürük portakal tadı alabildiğim birkaç olumsuz denemem olmuştu. Kötü kahve demeye de gönlüm el vermiyor ama olumsuz bir deneyimdi. Bir daha da almadım.

Genel olarak çoğu insanın memnun kalmadığı bir çekirdek olmuş galiba, ben yine de en iyi sonuç aldığım tarifi paylaşayım.

CMD 26 klik 18.5 gram kahve. 92 derece 280ml buzdağı su. TH1 filtre.
Orkun Üstel reçetesiyle 4 eşit döküşle, kenarları toplayarak demledim. Ajitasyon yapmadım.
70ml ile 35sn blooming
35-45 +70ml
55-1:05 +70ml
1:20-1:30 +70ml.
2:25 civarı bitiş.

Bu reçeteye ulaşmadan önce genelde acı sonuçlar aldığım demlemeler oldu. Bu sebeple öğütümü kalınlaştırdım, su sıcaklığında 92'yi geçmedim ve süre olarak da uzun olmayacak demlemeye yöneldim. Sonuç olarak gayet hoş içimli bir kahve oldu. Kompleks olmaya kompleks ama tadım notalarını ayırt edebildiğimi söyleyemem. O benim damak tadımın henüz gelişmemesinden de olabilir. Ha mevcut fiyatını karşılayan bir kahve mi derseniz, 130 TL hayatta verilmez derim, saygılar sunarım :)

Aldığıma müthiş pişman olduğum, fiyatını ise asla asla asla hak etmeyen bir kahve. Worka Anaerobikten sonra ciddi hayal kırıklığı oldu. Alımlarda ilk günler sipariş verdiğim için genelde yorumlara bakma imkanım olmuyor, keşke bekleseymişim. Önce Montag Bombe, sonra da bu; pahalı kahvenin lezzetli kahve olmak zorunda olmadığını açıkça gösteren örneklerden.

Yarısını içip kalanını makinada yapması için arkadaşıma vereceğim.

Aldığıma müthiş pişman olduğum, fiyatını ise asla asla asla hak etmeyen bir kahve. Worka Anaerobikten sonra ciddi hayal kırıklığı oldu. Alımlarda ilk günler sipariş verdiğim için genelde yorumlara bakma imkanım olmuyor, keşke bekleseymişim. Önce Montag Bombe, sonra da bu; pahalı kahvenin lezzetli kahve olmak zorunda olmadığını açıkça gösteren örneklerden.

Yarısını içip kalanını makinada yapması için arkadaşıma vereceğim.
İlk çıktığında almıştım, 130 lira verip de kötü demeye dilimiz varmasa da çok keyifsiz bulduğumuz yönünde yorumlarımız oldu. Bu yorumları aslında başkaları parasına kıymasın diye de yapıyoruz biraz.
Bazı kahveler kötü, kabul etmek gerek...

İlk çıktığında almıştım, 130 lira verip de kötü demeye dilimiz varmasa da çok keyifsiz bulduğumuz yönünde yorumlarımız oldu. Bu yorumları aslında başkaları parasına kıymasın diye de yapıyoruz biraz.
Benim de aylık alımda düşündüğüm ancak sizin ve bir kaç farklı üyenin deneyimlerine istinaden vazgeçtiğim bir çekirdekti.

çok iyi yapmışsınız, bakmamış veya dikkat etmemiş olmam ise benim hatam olmuş maalesef :(

Geri