• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Nitelikli olmanın hakkını veren kahve dükkanları

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Maslak Mudo Concept'in girişindeki Petra şubesi, öğlenleri keyifle standart lezzetli kahve içtiğim yer! Ve az önceki son yudumdan, batch brew olarak hazırlanmış o çiçek çiçek miss gibi Hunkute!

Ekli dosyalar

Maslak Mudo Concept'in girişindeki Petra şubesi, öğlenleri keyifle standart lezzetli kahve içtiğim yer! Ve az önceki son yudumdan, batch brew olarak hazırlanmış o çiçek çiçek miss gibi Hunkute!
Hangi günlerde hangi çekirdeği batch brew olarak hazırladıklarını biliyor musunuz acaba? Petra'dan sadece 2 kere, onu da bu şubeden içmiştim. Hunkute gerçekten çok güzeldi ama ikinci sefer denediğimde Etiyopyalar yoktu, Pe de cedro veya Guatemala kahvelerinden biri vardı. Onu çok düz bulmuştum.

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Pe de cedro'yu sadece espresso için öneriyorlar ki doğrusu henüz denemedim... diğeri Guatemala La Colina olabilir, bana göre de Petra'nın en düz kahvesi, kötü mü değil ama kendi standartlarının altında... diğer Guatemala Santa Marta, bence güzel bir kahve... zaten Hunkute ya da Santa Marta varsa içiyorum ben de...

teyyaredenkahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Levent
Biz de bazen hamburger yiyoruz hocam :) ardından kahve :)

Hunkute gerçekten karakteristik, başarılı bir kahve. Yıllardır aynı tadı tutarlı bir şekilde sunuyorlar.

Her kahveleri için, aynı şeyi diyemem.