• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nitelikli olmanın hakkını veren kahve dükkanları

• Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
M

mimds

Guest
Maslak Mudo Concept'in girişindeki Petra şubesi, öğlenleri keyifle standart lezzetli kahve içtiğim yer! Ve az önceki son yudumdan, batch brew olarak hazırlanmış o çiçek çiçek miss gibi Hunkute!

Ekli dosyalar

• 20200206_131822.jpg
    20200206_131822.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 63
  • 20200206_131816.jpg
    20200206_131816.jpg
    140.3 KB · Görüntüleme: 59
  • 20200206_132730.jpg
    20200206_132730.jpg
    113.2 KB · Görüntüleme: 61
  • 20200206_132736.jpg
    20200206_132736.jpg
    107.8 KB · Görüntüleme: 59
Maslak Mudo Concept'in girişindeki Petra şubesi, öğlenleri keyifle standart lezzetli kahve içtiğim yer! Ve az önceki son yudumdan, batch brew olarak hazırlanmış o çiçek çiçek miss gibi Hunkute!

Hangi günlerde hangi çekirdeği batch brew olarak hazırladıklarını biliyor musunuz acaba? Petra'dan sadece 2 kere, onu da bu şubeden içmiştim. Hunkute gerçekten çok güzeldi ama ikinci sefer denediğimde Etiyopyalar yoktu, Pe de cedro veya Guatemala kahvelerinden biri vardı. Onu çok düz bulmuştum.

Pe de cedro'yu sadece espresso için öneriyorlar ki doğrusu henüz denemedim... diğeri Guatemala La Colina olabilir, bana göre de Petra'nın en düz kahvesi, kötü mü değil ama kendi standartlarının altında... diğer Guatemala Santa Marta, bence güzel bir kahve... zaten Hunkute ya da Santa Marta varsa içiyorum ben de...

Biz de bazen hamburger yiyoruz hocam :) ardından kahve :)

Hunkute gerçekten karakteristik, başarılı bir kahve. Yıllardır aynı tadı tutarlı bir şekilde sunuyorlar.

Her kahveleri için, aynı şeyi diyemem.

Geri