• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nisan Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı Etkinliği

mtgg

Üye
Editör
İsim
Türker Gündoğdu
Daha fazla  
İsim
Türker Gündoğdu
Espresso Makinesi
Lelit MaraX
Değirmen
Comandante C40, Niche Zero
Ekipmanlar
Fellow Stagg Ekg Kettle,V60, Kalita Wave, Aeropress, Origami, Chemex, Acaia Pearl S
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çukurova
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Seyhan
Arkadaşlar selam, her ayın sansasyonel, tartışmalara yol açan, herkesin dilinden ve klavyesinden eksik olmayan, kulakları zil sesi yapan organizasyona hoş geldiniz. Tavrımız biraz değişik bu ay öncelikle bu tarz şeyleri tekrar tekrar okuyacağınız için özür dileriz ama önüne geçmedikçe devam ediyor.

Alıma Katılmadan Önce Lütfen Okuyunuz!

Aylık alımlarla alakalı olarak görüşlerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi ya da aklınıza gelen dilediğiniz konu ile alakalı fikirlerinizi alım ekibi ben ve arkadaşlarım @Kahveciningalaksirehberi @mvscoffee @coffeebean olarak konuyu kirletmemek adına özel mesaj yoluyla elimizden geldiğince seve seve cevaplarız. Kargo ve siparişle alakalı sorularınızı ve şikâyetlerinizi öncelikli olarak kavurucu firmaya forumdan özel mesaj yoluyla ya da firmanın iletişim adresinden, sonuç alamaz iseniz özel mesajlarınızı elimizden geldiğince seve seve cevaplarız.

Toplu alımlarda oluşabilecek yoğunluktan dolayı siparişlerin teslim tarihi değişkenlik gösterebilir ve gecikme yaşanabilir. Lütfen siparişlerinizi verirken bu gecikmelerin ve aksaklıkların yaşanabileceğini göz önünde bulundurarak hareket ediniz.

Nisan Ayı Toplu Kahve Alımı Anket Linki

Anket 31 mart 23.59'a kadar açık kalacaktır.

Güzel, mutlu, huzurlu, saygılı, sağlıklı alımlar....

@CelsiusCoffeeRoastery

Herkese selamlar 👋

Kimileri aylardır, kimi belki ilk defa oy kullanarak, bizi tercih eden herkese sonsuz teşekkürler. Umarız imanılmaz keyifli bir alım gerçekleştiririz.

Gerçekten çok heyecanlıyız!
Herhangi bir bundle dayatmasından ziyade tüm kahvelerde geçerli %25 indirim yapmaya karar verdik! Ayrıca kargo sınırlamasınıda indirim öncesi fiyatlara göre ayarlıyacağız.120₺ üzeri bedava kargo devam etmekte. 150g/250g/1000g seçeneklerimiz mevcut.

Bir aksilik yaşamazsak 9 Nisan günü kodu aktif hale getirip satışlara başlamayı planlıyoruz. Kod 30 Nisana kadar geçerli olup doya doya alabilirsiniz. Bu sebepten dolayı ileriye yönelik sipariş alamıyoruz.

Kahve stoklarımız ile ilgili çok kritik durumlar yok açıkçası. Sadece Burundi Businde Honey ve Burundi Kayanza da 60ar kg kahvemiz kaldı.

Diğer stok bilgilerimiz;

Light Roast / Pour Over
Peru La Huaca x 4 Çuval
Congo Rugori x 5 Çuval
Colombia El Paraiso Anaerobik x 4 Çuval (Yeni)
Burundi Businde Honey x 1 çuval
Burundi Kayanza x 1 Çuval
Ethiopia Kochere Natural x7 çuval (Yeni)
Ethiopia Adado Natural x5 çuval
Ethiopia Hambella Natural x4 çuval

Medium Roast / Batch Brew / Espresso
Brazil Monte Carmelo x 6 çuval
Colombia Antioquia x 2 çuval
Nicaragua El Diablo x 2 çuval

İlk haftanın kavurma ve kargo planı ise;

07/04 Kavurma 09/04 Kargo
09/04 Kavurma 12/04 Kargo
12/04 Kavurma 14/04 Kargo
13/04 kavurma 15/04 Kargo
14/04 Kavurma 16/04 kargo
Şeklinde planlanmıştır.

Yurtiçi kargo ile çalışıyoruz. Siparişleriniz kargoya verildiği an gelecek sms ile kargo takibini yapabilirsiniz.

Benden bu kadar. Olabildiğince açıklamaya çalıştık. Şimdiden ve yeniden hepinize sonsuz teşekkürler.

Sevgiler.
İyi akşamlar.

@CelsiusCoffeeRoastery

Anil bey’in paylaştığı yazıda bütün gözler indirim kodu ya da link aradı farkındayız. İndirim kodunu biz belirlediğimiz için biz paylaşmak istedik.

İndirim kodu: “kargomnerde

Mutlu, huzurlu, saygılı, sağlıklı alımlar...

Son düzenleme:
Yeni gelen kahveleri sebebiyle petra'ya verdim, hayırlısı.

Şimdiden herkese sabır diliyorum :) Oyum Petra'ya.

53eid1.jpg

Yeni ay alımı hayırlı olsun :) Bir antalyalı olarak gönlüm Incommon'dan yana:coffee:

Hayırlısı olsun. Umarım güzel bir alım olur.

Yeni alım hayırlı olsun, Zümrüt Karacadan yana oy kullandım, şimdiden emeği geçen herkese teşekkürler :D

Merak ettiğim çeşitleri olduğu için bu ay At Origin diyorum 😊

İlginç tavırlarla karşılaşmamak ümidiyle. Hayırlı olsun

Yeni kavrumhane yeni çekirdekler 2017 model kahvesakal kavrumu için oyum Overdose’a

Neredeyse tüm kavurucuların kahvelerine baktım ve celciusla Montag arasında kalıp Ankara’da yaşadığım ve bir kerede ben gidip dükkandan teslim alayım diye düşündüğüm için (istanbulluları kıskandığım için 😂) celcius diyorum. Şaka bir yana kimin çıktığı hiç önemli değil bence. Neredeyse 1 yıldır forumda tüm alımlara katıldım ve hiç bir şikayetim olmadı toplu alımlardan. Emeği geçen tüm forum yönetici ve kavurucularına tekrara tekrar teşekkürler. 1 yıldır forum sayesinde çok güzel kahveler içtim. Uzun bir aradan sonra bu gün ilk defa dışarıda zincir kahvecide kahve içeyim dedim. Midem altüst oldu. Eşimde de durum aynıydı. Buradan anladım ki 1 yıldır çok güzel kahveler içiyormuşum. Tekrar tekrar teşekkürler 🙏🏻

Daha önce hiç denemediğim ve covid zamanı yeni yatırım yaptığı için overdose.

Geri