• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nisan ayı kahve kulübü aylık kahve alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir üye olarak genel fikrim kahve alım miktarı özellikle bu ay için kahve kulübü olarak yüksek seviyedeyiz bu güçle daha güzel kahveler içebiliriz diye düşünüyorum .yönetici arkadaşlar ellerinden geleni yapıyorlar hiç bir lafım olamaz emeğinize sağlık .

Bende öyle düşünüyorum daha çok alabiliriz ben kahvem bittiği halde Nisan ayını bekliyorum mesela birlik olmamız çok güzel birşey yönetici arkadaşlara bu platformu kurdukları için çok teşekkür ediyorum

Nisan ayı için Montag Coffee yi de oylayabilir miyiz?

Coffeerem önerisinde bulunsam. Konuya sıcak bakacaklarını düşünüyorum. oldukça fazla çeşitte var ellerinde.

Bende öyle düşünüyorum daha çok alabiliriz ben kahvem bittiği halde Nisan ayını bekliyorum mesela birlik olmamız çok güzel birşey yönetici arkadaşlara bu platformu kurdukları için çok teşekkür ediyorum

Şöyle ki bu oluşum ilk bir araya geldiğinde, henüz bu forum ortada yokken bütün kararlarımızı doğrudan demokrasi yöntemi ile anket açıp oylamak şeklinde alıyorduk (hâlâ da öyle yapıyoruz genel olarak).

O dönemde mevcut üyeler arasında ne kadar zamanda bir alım yapalım anketi yaptık. İlk sonuç 2 hafta çıktı, ancak kısa sürede gördük ki 2 hafta kısa bir süre, üyelerin farklı tüketim alışkanlıkları var. Örneğin ben haftada yaklaşık 300gr kahve tüketirken bu miktarı 1 ayda tüketenler var. Dolayısıyla 2 hafta çok içene de az içene de kısa geldi. Zira örneğin ben de ayda 1200 grama yakın kahve tüketiyorum ama kendimi tek bir seçeneğe bağlamak istemiyorum, arada merak ettiğim başka çekirdekleri de denemek istiyorum.

Bu sebeplerle ikinci kez oylama yaptık ve 1 aylık periyotlar kabul gördü. Tabii şu an sayımız farklı, popülasyon büyüdü, talep gelirse tüm bunlar yeniden değerlendirilebilir.

Burası demokratik bir ortam, ismi lazım değil bir kısım diktatoryal tiplerin yönettiği eski çiftlik değil :)

Anket nerede arkadaslar kapandı mi

3x150 bencede olabilir. 4 kahve (2 iyi + 2 vasat) yerine 3 tane iyi kahve miktarları biraz daha fazla ..
Eldeki en iyi çekirdekler olsun bence de, hatta tek bir çekirdek bile olabilir. Aslında bu güne kadar yaptığımız alımlarda en beğenilen çekirdeklerin karakteristliği de elimizde veri olarak var. Buna göre değerlendirilebilir.

Eldeki en iyi çekirdekler olsun bence de, hatta tek bir çekirdek bile olabilir. Aslında bu güne kadar yaptığımız alımlarda en beğenilen çekirdeklerin karakteristliği de elimizde veri olarak var. Buna göre değerlendirilebilir.
size katılıyorum birden çok çekirdek bazen kötü sonuçlar verebiliyorum çekirdek sayısını azaltıp gramajı arttırabiliriz.

Bence de bu sefer nitelikli olsun gerekirse az çeşit olsun. En azından paramızın karşılığını alalım ve keyifle kahvemizi içelim.

Biz eldeki en iyi çekirdekleri istiyoruz ama kavurucuya bunu ikna etmek zor. Hepsinden eşit bir şekilde satmak ister sonuçta. Bir de elimdeki bu çekirdek diğerlerinden kötü diyebilir mi? Sonrasında satışlarını etkilemez mi? Bence çift yönlü düşünmek lazım.

Biz eldeki en iyi çekirdekleri istiyoruz ama kavurucuya bunu ikna etmek zor. Hepsinden eşit bir şekilde satmak ister sonuçta. Bir de elimdeki bu çekirdek diğerlerinden kötü diyebilir mi? Sonrasında satışlarını etkilemez mi? Bence çift yönlü düşünmek lazım.
kesinlikle evet haklısınız ama bizde iyi kahve içmek için burada toplandık ve ben bu ayki alımdaki kahvelerin yarısından fazlasını demlemeyeceğim kenara koydum vasat olduğunu düşünüyorum.

kesinlikle evet haklısınız ama bizde iyi kahve içmek için burada toplandık ve ben bu ayki alımdaki kahvelerin yarısından fazlasını demlemeyeceğim kenara koydum vasat olduğunu düşünüyorum.
Bu konuda ben de öyle düşünüyorum, zaten misafirlik olarak kenara kaldırdım. Fakat zaten kavurucuları toplu alıma bile ikna etmek zorken, istediğimiz çekirdeğe ikna etmek daha zor. Bir yandan kendimizi düşünürken diğer yandan kavurucuyu da zor duruma sokmamalıyız. Bir de çekirdeği denemeden bilemeyiz. Misal coffeenutz alımındaki Brezilya çekirdeği, çoğu kişi istememişti fakat güzel çıktı :)

Bu konuda ben de öyle düşünüyorum, zaten misafirlik olarak kenara kaldırdım. Fakat zaten kavurucuları toplu alıma bile ikna etmek zorken, istediğimiz çekirdeğe ikna etmek daha zor. Bir yandan kendimizi düşünürken diğer yandan kavurucuyu da zor duruma sokmamalıyız. Bir de çekirdeği denemeden bilemeyiz. Misal coffeenutz alımındaki Brezilya çekirdeği, çoğu kişi istememişti fakat güzel çıktı :)
beklenmedik süprizler olabiliyor tabi bende bu ayki toplu alımda aldığım çekirdekleri demleyince süpriz yaşadım :) kimse yoğurdum ekşi demez kavurucu arkadaşları zan altında bırakmak istemiyorum bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri