• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Sonuç Nisan 2022 - Kahve Kulübü Toplu Tadım Etkinliği

Beytbaba

İyi Bilinen Üye
İsim
Beytullah babacan
Firma
preon coffee roastery
Daha fazla  
İsim
Beytullah babacan
Firma
preon coffee roastery
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
hatay
Değerli Kahve Kulübü Ailesi;

Öncelikle uzun bir girizgah olacak kampanya detayları aşağıda yazımı okumak istemeyenler hemen aşağıya atlayabilir :)

Geldik Nisan ayına. Nisan ayı benim hayatımdaki en önemli aydır. Nisan ayında doğdum, hayatımdaki en önemli insan eşim nisan ayında doğdu, kızım nisan ayında doğdu, nisan ayında evlendik, profesyonel olarak kahve sektöründe işe nisan ayında başladım, hayatım boyunca iki iş kurdum biri preon birisi de yıllar evvel nisan giyim ikisi de nisan ayında :) Ve sonuç itibariyle kurulmamızın üzerinden bir yıl geçtikten sonra nisan ayında aylık alıma seçtiniz. Daha düşünsem nisan ayıyla alakalı bir çok detay bulurum hayatımda. Nisan ayının uğruna inanırım. Aylık alımı nisandan @pacamara devraldım bak o da var hahaha.

Bugüne kadar sadece perakende satış yaptım ve satış yaptığım kişilerin büyük çoğunluğu kahve kulübünden. Yani her şeye şahitsiniz aslında o yüzden tekrara düşmek istemem. Çok teşekkür ederim preon’u seçtiğiniz için. Şahsen çok fazla ticari açıdan büyüme hırsları olmayan aksine şahsi kapasitemi hiçbir zaman aşmayacak iş yükümün olmasını sağlamaya çalışan birisiyim. Çünkü naçizane kavurmanın büyüsüne inanıyorum. Kavurmanın formüller ve matematikle açıklanacak bir işlem olduğunu bilmekle birlikte her insanın farklı kavurma yapmasını formül ve matematikle açıklanamayacağını düşünüyorum. Ben doğru ve hatalarımla, iyisiyle ve kötüsüyle kavurmamı kendim yapmak istiyorum. Ayrıca telefon ettiğinizde firmaya benimle muhatap olun forumda yorum yaptığınızda ben cevap vereyim istiyorum. "-Ben daha iyi bilirim" diye değil aksine sizlerle doğrudan iletişimde olabilmek benim için çok değerli. Sosyal medyamı yöneten ilgilenen birisi yok. İnstagram sayfamız malumunuz hahah 😊 Sonuç itibariyle gerçekten kahveye gönül vermiş bir avuç insanız.

Tüm bunları anlatmamın bir sebebi var. Biliyoruz ki aylık alımlar yoğun geçiyor ve aynı hata yüzdesiyle iş yapıyor olsak dahi yüzlerce siparişin sonucundaki hata sayısı tolere sınırını aşabiliyor. Bu yüzden anlayışınızı bekliyorum. Sizler günlere takılmayın siparişinizin keyfini çıkarın stresini biz yaşayalım. Eninde sonunda hata düzelecek 😊 Malum ramazan ayı benim için ekstra bir yorgunluk yaşatabilir. Bugüne kadar tek kişiydim şimdi yardım alacağım tabii ki. Ama kimse kavurmahane skilleri dolu şekilde işe başlamaz 😊 Son olarak her kavurma sonrası ayıklama yapsam dahi yeterli olmuyor bazı kahvelerde. O yüzden hak geçmemesi adına bazı kahvelerde paketleriniz ekstra gramajlı olacak. Paketlerin darası; 1000 gr 26 gr, 250 gr 14 gr, 100 gr 10 gr +- 2 grm şeklinde.

Kampanya detaylarına geçeyim hemen. Burayı kafa karışıklığı yaratmamak adına daha net geçmek istiyorum.

Site altyapısından dolayı indirim üyelere sepette yansıyacak kod gerekmiyor.

Colombia El Paseo - Peru La Huaca – Hamasho Washed : %35 İndirim 100 Gr

Harman Kahveler: %20 İndirim 100-250-1000 GR

Geriye kalan tüm kahveler %30 İndirim 100-250-1000 Gr

Ayrıca sipariş tutarınızın %5'i para puan olarak yükleniyor hesabınıza. Böylelikle indirim oranlarına +5 daha ekleyebiliyorum.

Kargo günleri:

1. Hafta 5 Nisan Salı
2. Hafta 12 Nisan Salı
3. Hafta 19 Nisan Salı
4. Hafta 26 Nisan Salı
Kalan siparişler Bayram sonrası 5 Mayıs Perşembe

Ücretsiz kargo 200 tl

Kargo Şirketi: Yurtiçi Kargo

(Site kargo entegrasyonu mevcut kargolananlar en geç ertesi gün takip kodu otomatik atanır.)
(Alternatif kargo isteklerini yetişemeyeceğim için bu ay maalesef gerçekleştiremeyeceğim)

Stok bilgisi :

18.04.2022

Decaf: -Tükendi-
Bombe Naturel: -Tükendi-
Colombiya El Paseo: -Tükendi-

Hamasho : 4 KG Sadece filtre ve 100 Gr paket
Peru La Huaca: 10 KG Sadece Filtre ve 100 GR paket

Damo: 20 KG Filtre 5 KG Espresso 20 Nisan 2022'de Stok girilecek.

Nensebo Refisa: Nisan Son Hafta Ulusaldaki Son Çuval Gelecek.

Kosta Rika Thermic Fermantation: 15 Kg kaldı

El Salvador Finca El Cerro: 15 Kg Kaldı

Diğer kahvelerde stok sorunu şimdilik yok ama sitede stokların ve kavurmaların takibi amaçlı tükenebilir kısa sürede güncellerim.

Az kalan üç kahveyi de herkesin faydalanabilmesi adına kar oranı yok denecek seviyede ve sadece 100 Gr paketlerde satışa koyuyorum. Ve vedalaşıyoruz bu kahvelerle. Aynı şekilde Damo da artık tükendi sayılır. :cry:

Paket bilgisi: 1000 Gr zipli ve valfli, 250 Gr zipli ve valfli, 100 Gr zipli.

Deneme setini stokların takibi adına bu ay özelinde satıştan kaldırdım. Ama merak etmeyin deneme paketinde olmayan indirimleri sundum dilediğiniz gibi kendi deneme paketlerinizi oluşturabilirsiniz.

Normal şartlarda ileri tarihli sipariş alıyordum ama artık 2021 hasatları yerine 2022 hasatlarını kovaladığımız aylar. Hangi kahve stokta kalacak inanın ben de bilmiyorum. O yüzden ileri tarihli sipariş alamayacağım.

Web sitemiz: Preon Coffee Roastery

İletişim bilgileri:

info@preoncoffee.com

Son olarak ben her fırsatta forumdan sizleri bilgilendireceğim. Mailleri her fırsatta kontrol edeceğim. Aylık alım ekibine sevgili @mtgg , @kahveanalisti ve @Kahveciningalaksirehberi gönüllü olarak destek oldukları için çok teşekkür ederim.

Şimdiden tüm kusurlarımız ve hatalarımız için özür dilerim, umarım mutlu olursunuz kahvelerimle ve hepinize iyi bayramlar dilerim 😊

logoj.png
Beytullah Babacan
Founder & Roaster
Preon Coffee Roastery

Stok bilgisi : 18.04.2022

Decaf: -Tükendi-
Bombe Naturel: -Tükendi-
Colombiya El Paseo: -Tükendi-
Hamasho : 4 KG Sadece filtre ve 100 Gr paket
Peru La Huaca: 10 KG Sadece Filtre ve 100 GR paket
Endonezya Blue Flores: 7 KG Sadece Filtre

Damo: 20 KG Filtre 5 KG Espresso 20 Nisan 2022'de Stok girilecek.

Nensebo Refisa: Nisan Son Hafta Ulusaldaki Son Çuval Gelecek.

Kosta Rika Thermic Fermantation: 15 Kg kaldı

El Salvador Finca El Cerro: 15 Kg Kaldı

Son düzenleme:

Daunterm

İyi Bilinen Üye
İsim
Mustafa Yıldıran
Daha fazla  
İsim
Mustafa Yıldıran
Değirmen
Comandante MK3
Ekipmanlar
Timemore Basic Plus Tartısı, TM-01, TM-02, Hario v60, Taşev Mokapot, Miroco Kettle, Timemore Fish Pour-Over, Timemore Coffee Server 600ml
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Yalova, Bursa, İstanbul, Konya
Bizden biri <3

Site altyapısından dolayı indirim üyelere sepette yansıyacak kod gerekmiyor.

Son düzenleme:

Harrowerz

Üye
İsim
Berkay
Sizin ile bugüne kadar tanışmamak da benim hatam :) Bu da "NİSAN" ayına denk geliyor. Çok güzel kahveler içeceğimize eminim. Şimdiden elinize yüreğinize sağlık

YAcLo

Üye
İsim
YAcLo | MasTeRs
Daha fazla  
İsim
YAcLo | MasTeRs
134CN2442K ile siparişimi verdim, emeği geçenlere teşekkürler. Bazı ürünlerde, 250 gr seçeneği kapalı olduğu için, 2 tane 100gr verdim :)

Beytbaba

İyi Bilinen Üye
İsim
Beytullah babacan
Firma
preon coffee roastery
Daha fazla  
İsim
Beytullah babacan
Firma
preon coffee roastery
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
hatay
Nisan ayı sizin de bizim için de güzel geçer umarım, ilk kez Preon'u deneyeceğim :)

Espresso için 2 çeşit önerinizi almak isterim

Çok teşekkür ederim.

Nensebo ve Northwest öneririm. Her ikisinden de hep olumlu dönüşler aldım.

berkaykcay

İyi Bilinen Üye
İsim
berkay
Daha fazla  
İsim
berkay
Espresso Makinesi
Cafelat Robot
Değirmen
Comandante, Lelit Fred
Ekipmanlar
V60, Chemex, Aeropress,
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Üfffffffff bu neymiş ya alım için sabırsızlandım ama elimde çok fazla kahve olduğu için biraz bekleyeceğim maalesef umarım dayanırım

Oguzhan

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Değirmen
1ZPresso K-Pro
Ekipmanlar
V60, Crystal-Eye, Aeropress, Cezve, Clever, French Press, Origami, Mugen, Mokapot, Chemex
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Sakarya
Şu başlığı görünce istemsizce mutlu oldum. Hayırlı uğurlu bereketli olsun.

zebercet

İyi Bilinen Üye
İsim
Emre
Daha fazla  
İsim
Emre
Değirmen
Molent G50
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara - Antalya
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Muratpaşa
Üyelik oluşturuldu, damolar, el salvadorlar sepete eklendi.
Şimdi maaşların yatmasını beklicez:)

Eluna

İyi Bilinen Üye
İsim
Utku
En heyecanla beklediğim toplu alım da sonunda geldi :D benim bir sorum olacak @Beytbaba ;
Kavurma tarihleri belirtmişsiniz, peki bu tarihleri sipariş verirken seçebilecek miyiz? Yoksa istediğimiz kavurma tarihinin yaklaşmasını mı beklememiz gerekir?
Şimdiden çok kolaylıklar diliyorum, 2. Hafta gibi görüşmek üzere!😅

Vinsanity7

Aktif Üye
İsim
Ferhat
Daha fazla  
İsim
Ferhat
Espresso Makinesi
Nuova Simonelli Oscar II, Delonghi Dedica ECM 685
Değirmen
DF 64 Single Dose, Delonghi KG 521, 1Zpresso J Max
Ekipmanlar
Moccamaster, Breville BDC 600XL, Hario V60, Chemex, Bialetti Moka Pot
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
718VF7189E no ile siparisi olusturdum ozellikle subat ayinda denedigim ve cok etkilendigim Damo yu bekliyorum.

Beytbaba

İyi Bilinen Üye
İsim
Beytullah babacan
Firma
preon coffee roastery
Daha fazla  
İsim
Beytullah babacan
Firma
preon coffee roastery
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
hatay
En heyecanla beklediğim toplu alım da sonunda geldi :D benim bir sorum olacak @Beytbaba ;
Kavurma tarihleri belirtmişsiniz, peki bu tarihleri sipariş verirken seçebilecek miyiz? Yoksa istediğimiz kavurma tarihinin yaklaşmasını mı beklememiz gerekir?
Şimdiden çok kolaylıklar diliyorum, 2. Hafta gibi görüşmek üzere!😅
Çok teşekkür ederim öncelikle 🙏

kargo tarihleri ekledim kavurma değil aslında. Size gelecek kahvelerden en eskisi 28 Mart olacak kavrumu. Daha eski maalesef yok. Ve stoklar tükendikçe kavurmaya devam edeceğim :)

Trojan

Yeni Üye
İsim
M. Sadi
Daha fazla  
İsim
M. Sadi
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çemişkezek
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Şereflikoçhisar
Pazarola, hayırlı olsun Allah utandırmasın.

clkusu

Aktif Üye
İsim
Gani
Daha fazla  
İsim
Gani
Değirmen
Timemore Slim, 1zpresso JX Pro
Siparişimi verdim. Özellikle Thermic'i çok merak ediyorum. Güzel bir tadım etkinliği olması dileğiyle :)

Sakulta

Aktif Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Değirmen
Molent Pocket
Ekipmanlar
V60, French Press, Cezve
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Maltepe
Tebrikler @Beytbaba. Bir sorum olacak. Ücretsiz kargo için indirimli fiyatın mı 200 TL'yi geçmesi gerekiyor?