• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nil'in Hayatına ufak bir dokunuş...

Merhabalar Arkadaşlar

Sevgili Mehmet Akşit'it duyurduğu SMA Tip2 hastası olan minik yavruya ait "Nil'in Hayatına Dokunalım" kampanyasına şahsi destek amaçlı kahve tadım paketi eklendi siteye. Duymayanlar için Mehmet'in açtığı posta bu linkten ulaşabilir veya Nil'in kendi sayfası olan https://www.savingnil.com/ adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında alacağınız paketlerin tüm geliri Nil'e aktarılacaktır.

Paket 3x100 gram kahveden oluşmakta ve alt limit 50 lira olarak satılmakta. Tabi siz gönlünüzden geçen miktarı fazlasını yazarak da satın alabilirsiniz. Tüm destekçilere şimdiden teşekkür ederiz.

Paketi satın almak için : https://www.zumrutkaraca.com/urun/nil-icin-tadim-paketi/

Saygılar
Zümrüt Karaca

Zümrüt hocam, inanılmaz bir dokunuş bu dokunuş. İnşallah amacına ulaşır, duyurulması konusunda faydası olur.

Bu iyiliğin unutulmaz.

Saygılar,

Zümrüt Hocam Merhabalar,

Çok güzel bir destek kampanyası hazırlamışsınız.

Siteden alım yapmak istediğimde ne miktar girersem gireyim, fiyat bilgisi sıfırdan büyük olmalıdır uyarısı alıyorum.

Bilgi vermek istedim.

İyi günler dilerim,

Zümrüt Hocam Merhabalar,

Çok güzel bir destek kampanyası hazırlamışsınız.

Siteden alım yapmak istediğimde ne miktar girersem gireyim, fiyat bilgisi sıfırdan büyük olmalıdır uyarısı alıyorum.

Bilgi vermek istedim.

İyi günler dilerim,
Merhabalar,

İlginiz için teşekkür ederim. Ancak kontrol sağladığımda ben öyle bir hata almıyorum. Ayrıca başarıyla gerçekleşen işlemler de olmuş. Acaba siz hangi tarayıcı ve platformdan (android, ios, windows, linux vb.) bakmıştınız.

Merhabalar,

İlginiz için teşekkür ederim. Ancak kontrol sağladığımda ben öyle bir hata almıyorum. Ayrıca başarıyla gerçekleşen işlemler de olmuş. Acaba siz hangi tarayıcı ve platformdan (android, ios, windows, linux vb.) bakmıştınız.
Bende telefon üzerinden Safari uygulamasıyla girdiğimde aynı hatayı alıyorum.

Merhabalar,

Pc den chrome/yandex/firefox da aynı hatayı aldım hocam.

Son düzenleme:
@zumrutkaraca Merhaba, ben de PC Chrome dan alıyorum hatayı.

Ödemeyi yapmadığım halde sipariş alındı diye mail geldi, daha önce denediğim sipariş de siparişlerim kısmında bekliyordu, orada ödeme kısmına tıklayıp ödemeyi yaptım.
Zümrüt beyle instagram üzerinden irtibata geçip durumu bildirdim.
hatayla karşılaşan arkadaşlar hesabım>siparişlerim kısmından bir kontrol etsinler belki olur.
Kahveleri de bi arkadaşa yolldım hediye maksatlı, inşallah nil için ufak bir faydamız olur.

Merhabalar,

Paket sitede bitmiş görünüyor. Umuyorum güzel bir miktar birikmiştir Nil için.

Zümrüt hocam her türlü övgüyü hakeden bir davranış sergilediğin için sana tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Satın alan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Herkese selamlar,

Merhabalar,

Paket sitede bitmiş görünüyor. Umuyorum güzel bir miktar birikmiştir Nil için.

Zümrüt hocam her türlü övgüyü hakeden bir davranış sergilediğin için sana tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Satın alan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Herkese selamlar,
Merhabalar arkadaşlar

Toplamda 10 paketimiz vardı son 2 paketimiz kaldı şu an. Bilginiz olsun bi gayret onları da bu hafta sonu bitirirsek güzel olur.

Mehmet'e, paket satın alanlara, almak isteyip alamayanlara ve almasa da gönlü Nil'den yana olan herkese tekrardan çok teşekkürler.

Merhabalar sevgili arkadaşlar.

Nil için açılan tadım paketleri tükendi. Bir önceki postta da dediğimiz gibi Mehmet Akşit'e, paket satın alanlara, almak isteyip alamayanlara ve almasa da gönlü Nil'den yana olan herkese, yardımı ve kampanyanın duyulmasını dolaylı yollarla destekleyenlere tekrardan çok teşekkürler.

Gönül ister ki sadece Nil'e değil tüm hastalarımıza böyle özel durumlarda gerekli tüm yardımı yapıp kurtaralım ama biz de elimizden geldiği kadarıyla destek olmaya çalışıyoruz. Hepimizin dileği Nil bir an önce sıhhat bulması ve iyileşmesi yönünde.

Sağlıklı ve huzurlu günler dileklerimle
saygılar
Zümrüt

Geri