• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Neighbourhood Coffee Roasters

Muad'dib

Üye
İsim
Ekin Ç.
Neighbourhood Coffee Roasters'ı ilk Kruve'un Birleşik Krallık'taki en iyi kavurucular başlıklı bir blog yazısında gördüm. https://www.kruveinc.com/blogs/main/best-coffee-roasters-in-the-uk . Şuan sitelerinde 17 çeşit çekirdek satmaları bunlardan dördünün Afrika kahvesi olması beni baya heyecanlandırdı, elimde fazlasıyla çekirdek olmasına rağmen niyeti bozup Aeropress Go ile tutku meyvesi (çarkıfelek) tadım notalarına sahip bir Kenya kahvesi alacaktım ki ödeme kısmında Türkiye'ye shipping olmadığını öğrendim. Malesef benim hevesim şimdilik kursağımda kalsada Covid-19 sonrası dönemde İngiltere'deki akrabalarımı Türkiye'ye gelirken siparişimi getirmeleri için darlamaya şimdiden başladığım bu kavurucuyu sizlerle paylaşmak istedim. Evet daha tecrübe etmediğim bir kavurucuyu tavsiye etmem tuhaf ama bu grubun gücüne güveniyorum. Belki birileri Türkiye'ye shipping için ikna eder de hısım akrabanın yolunu gözlemek zorunda kalmam :)
 
Son düzenleme:
siparişiniz ya da deneyiminiz oldu mu?
 
Neighbourhood Coffee Roasters'ı ilk Kruve'un Birleşik Krallık'taki en iyi kavurular başlıklı bir blog yazısında gördüm. https://www.kruveinc.com/blogs/main/best-coffee-roasters-in-the-uk . Şuan sitelerinde 17 çeşit çekirdek satmaları bunlardan dördünün Afrika kahvesi olması beni baya heyecanlandırdı, elimde fazlasıyla çekirdek olmasına rağmen niyeti bozup Aeropress Go ile tutku meyvesi (çarkıfelek) tadım notalarına sahip bir Kenya kahvesi alacaktım ki ödeme kısmında Türkiye'ye shipping olmadığını öğrendim. Malesef benim hevesim şimdilik kursağımda kalsada Covid-19 sonrası dönemde İngiltere'deki akrabalarımı Türkiye'ye gelirken siparişimi getirmeleri için darlamaya şimdiden başladığım bu kavurucuyu sizlerle paylaşmak istedim. Evet daha tecrübe etmediğim bir kavurucuyu tavsiye etmem tuhaf ama bu grubun gücüne güveniyorum. Belki birileri Türkiye'ye shipping için ikna eder de hısım akrabanın yolunu gözlemek zorunda kalmam :)

Evet, maalesef Türkiye seçince kargo metodu yoktur diye uyarı veriyor. Kiss the Hippo ile görüşmüştük, gönderim kabul etmişlerdi, mail atarım kargo için (y)
 
Burası onlara Türkiye için shippingi açtırır, bir de ilk alışveriş için indirim kodu da alır, rahat olun siz.💪
 
Geri
Üst