• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Neighbourhood Coffee Roasters

Muad'dib

Üye
İsim
Ekin Ç.
Daha fazla  
İsim
Ekin Ç.
Neighbourhood Coffee Roasters'ı ilk Kruve'un Birleşik Krallık'taki en iyi kavurucular başlıklı bir blog yazısında gördüm. https://www.kruveinc.com/blogs/main/best-coffee-roasters-in-the-uk . Şuan sitelerinde 17 çeşit çekirdek satmaları bunlardan dördünün Afrika kahvesi olması beni baya heyecanlandırdı, elimde fazlasıyla çekirdek olmasına rağmen niyeti bozup Aeropress Go ile tutku meyvesi (çarkıfelek) tadım notalarına sahip bir Kenya kahvesi alacaktım ki ödeme kısmında Türkiye'ye shipping olmadığını öğrendim. Malesef benim hevesim şimdilik kursağımda kalsada Covid-19 sonrası dönemde İngiltere'deki akrabalarımı Türkiye'ye gelirken siparişimi getirmeleri için darlamaya şimdiden başladığım bu kavurucuyu sizlerle paylaşmak istedim. Evet daha tecrübe etmediğim bir kavurucuyu tavsiye etmem tuhaf ama bu grubun gücüne güveniyorum. Belki birileri Türkiye'ye shipping için ikna eder de hısım akrabanın yolunu gözlemek zorunda kalmam :)

Son düzenleme:

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
siparişiniz ya da deneyiminiz oldu mu?

Kahveciningalaksirehberi

İyi Bilinen Üye
Editör
Neighbourhood Coffee Roasters'ı ilk Kruve'un Birleşik Krallık'taki en iyi kavurular başlıklı bir blog yazısında gördüm. https://www.kruveinc.com/blogs/main/best-coffee-roasters-in-the-uk . Şuan sitelerinde 17 çeşit çekirdek satmaları bunlardan dördünün Afrika kahvesi olması beni baya heyecanlandırdı, elimde fazlasıyla çekirdek olmasına rağmen niyeti bozup Aeropress Go ile tutku meyvesi (çarkıfelek) tadım notalarına sahip bir Kenya kahvesi alacaktım ki ödeme kısmında Türkiye'ye shipping olmadığını öğrendim. Malesef benim hevesim şimdilik kursağımda kalsada Covid-19 sonrası dönemde İngiltere'deki akrabalarımı Türkiye'ye gelirken siparişimi getirmeleri için darlamaya şimdiden başladığım bu kavurucuyu sizlerle paylaşmak istedim. Evet daha tecrübe etmediğim bir kavurucuyu tavsiye etmem tuhaf ama bu grubun gücüne güveniyorum. Belki birileri Türkiye'ye shipping için ikna eder de hısım akrabanın yolunu gözlemek zorunda kalmam :)

Evet, maalesef Türkiye seçince kargo metodu yoktur diye uyarı veriyor. Kiss the Hippo ile görüşmüştük, gönderim kabul etmişlerdi, mail atarım kargo için (y)

ugurbykckmc

Aktif Üye
İsim
Uğur
Daha fazla  
İsim
Uğur
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Büyükçekmece
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Büyükçekmece
Burası onlara Türkiye için shippingi açtırır, bir de ilk alışveriş için indirim kodu da alır, rahat olun siz.💪