• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Satıldı Molent g50 Full Model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bucolie

Aktif Üye
İsim
Hakan
Daha fazla  
İsim
Hakan
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade
Ekipmanlar
V60, Kalita Wawe 185, Minipresso
Merhabalar,

Değirmenimi Comandante el değirmeni ile yükseltmeye karar verdiğim için yaklaşık 1.5 ay önce satın aldığım Molent g50 değirmenimi satıyorum.
Ürün kutulu ve ekstra kavanozlu full modelidir. Değirmene yapılan iyileştirmelerden sonra satın aldığım için son, güncel halidir.
Başlangıç seviyesinde bir el değirmeni arayışında olan arkadaşlarımın faydalanabilmesi için ücretini makul tutuyorum, fiyatı 600 TL olarak belirledim.
Hiç bir sıkıntısı yoktur, totalde 1,2 kg kahve öğütülmüş, temizliği düzenli olarak yapılmıştır.
İstenilen kargoya güzelce paketleyip verebilirim, absürt bir fiyat çıkmaması halinde kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır. İzmir içi elden teslim edebilirim.

1.JPG2.JPG

İsim
Beni Yaratan Müstesnâ Bütün İbâdet Ettiklerinizden Berîyim
Daha fazla  
İsim
Beni Yaratan Müstesnâ Bütün İbâdet Ettiklerinizden Berîyim
Değirmen
Timemore C2
Ekipmanlar
Aeropress, french press
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Bayburt
Merhabalar,

Değirmenimi Comandante el değirmeni ile yükseltmeye karar verdiğim için yaklaşık 1.5 ay önce satın aldığım Molent g50 değirmenimi satıyorum.
Ürün kutulu ve ekstra kavanozlu full modelidir. Değirmene yapılan iyileştirmelerden sonra satın aldığım için son, güncel halidir.
Başlangıç seviyesinde bir el değirmeni arayışında olan arkadaşlarımın faydalanabilmesi için ücretini makul tutuyorum, fiyatı 600 TL olarak belirledim.
Hiç bir sıkıntısı yoktur, totalde 1,2 kg kahve öğütülmüş, temizliği düzenli olarak yapılmıştır.
İstenilen kargoya güzelce paketleyip verebilirim, absürt bir fiyat çıkmaması halinde kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır. İzmir içi elden teslim edebilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 5029Ekli dosyayı görüntüle 5030

Size mesaj attım.

Bucolie

Aktif Üye
İsim
Hakan
Daha fazla  
İsim
Hakan
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade
Ekipmanlar
V60, Kalita Wawe 185, Minipresso
İlk mesajı atan @bermertarlo 'ya ürün satılmıştır. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...