• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Minyak Coffee House

Minyak

Üye
KahveKulübü.net ailesine selamlar.

2017 yılında tanıştığımız nitelikli kahve maceramızı, 2019 yılında sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bir Minnak ve bir Manyak olarak Ankara Dögol Caddesi’nde Minyak Coffee House’a hayat verdik. Sizlerle sadece kahveyi değil, hayatımızı ve enerjimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

2020 yılında kendi damak zevkimiz, fikirlerimiz ile Zümrüt Karaca'nın değerli birikimini/tecrübesini bir araya getirip kavrulmuş kahve markamızı oluşturduk. Profillerimiz kendimize özel. Ana prensiplerimiz:

• Omni roast kavurmuyoruz. Filtre, espresso ve türk kahvesi kavrumlarımız ayrı. Omni roast bir çok çekirdek için ideal/uygun değil.
  • Nitelikli kahve gerçekten nitelikli. Şeffaf bir şekilde takip bilgilerini sunuyoruz. Ticari sınıf kahvelere karşı değiliz ama fiyatları ona göre olmalı.
  • Tadım notlarını kopyala/yapıştır değil, gerçekten tadarak yazıyoruz. Sizlerinde aynı sonuçlara ulaşabilmeniz için su dahil bütün tadım parametrelerini paylaşıyoruz.
  • Bütün çekirdeklerde ve 150 TL üzeri diğer alışverişlerinizde Aras Kargo ücretsiz.

Sizlerin kahvelerimize ve ihtiyacınız olabilecek temel ekipmanlara kolayca ulaşabilmesi için minyak.com.tr web sitemizi hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Nitelikli kahve, nitelikli kavrum, nitelikli satış sonrası hizmet…

minyakLogo.png

Son düzenleme:
KahveKulübü.net ailesine selamlar.

2017 yılında tanıştığımız nitelikli kahve maceramızı, 2019 yılında sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bir Minnak ve bir Manyak olarak Ankara Dögol Caddesi’nde Minyak Coffee House’a hayat verdik. Sizlerle sadece kahveyi değil, hayatımızı ve enerjimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

2020 yılında kendi damak zevkimiz, fikirlerimiz ile Zümrüt Karaca'nın değerli birikimini/tecrübesini bir araya getirip kavrulmuş kahve markamızı oluşturduk. Ana prensiplerimiz:

• Omni roast kavurmuyoruz. Filtre, espresso ve türk kahvesi kavrumlarımız ayrı. Omni roast bir çok çekirdek için ideal/uygun değil.
  • Nitelikli kahve gerçekten nitelikli. Şeffaf bir şekilde takip bilgilerini sunuyoruz. Ticari sınıf kahvelere karşı değiliz ama fiyatları ona göre olmalı.
  • Tadım notlarını kopyala/yapıştır değil, gerçekten tadarak yazıyoruz. Sizlerinde aynı sonuçlara ulaşabilmeniz için su dahil bütün tadım parametrelerini paylaşıyoruz.
  • Bütün çekirdeklerde ve 150 TL üzeri diğer alışverişlerinizde Aras Kargo ücretsiz.

Sizlerin kahvelerimize ve ihtiyacınız olabilecek temel ekipmanlara kolayca ulaşabilmesi için minyak.com.tr web sitemizi hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Nitelikli kahve, nitelikli kavrum, nitelikli satış sonrası hizmet…

minyakLogo.png
Detaylı kahve künyesi, kendi tadım notlarınızı ve referans demleme/öğütüm parametrelerini paylaştığınız için teşekkürler. Bir çok kez bahsedilen ve istenen bir şeydi. Tek göremediğim şey kahvenin tadım puanı.

Siteniz yeni olduğundan, bazı iyileştirmeler yapılabilir diye düşünüyorum.

örneğin “Nitelikli Kahve Makwa 2020” yerine “Kenya Makwa - 2020” yazabilirsiniz.

Bol şans ve başarılar!

Sınırlı sayıda stoklarda
makwa.jpg

Espresso ve Türk kahvesi sevenler için ilk çekirdeklerimiz 27.05.2020 tarihinde beğeninize sunulacak.​

Minnak ve Manyak güzelmiş, hoşuma gitti :D.

Detaylı kahve künyesi, kendi tadım notlarınızı ve referans demleme/öğütüm parametrelerini paylaştığınız için teşekkürler. Bir çok kez bahsedilen ve istenen bir şeydi. Tek göremediğim şey kahvenin tadım puanı.

Siteniz yeni olduğundan, bazı iyileştirmeler yapılabilir diye düşünüyorum.

örneğin “Nitelikli Kahve Makwa 2020” yerine “Kenya Makwa - 2020” yazabilirsiniz.

Bol şans ve başarılar!

Güzel mesajınız için teşekkür ederiz.

Tadım skoru hiç bir zaman paylaşmayacağız. Sektörün en etik dışı konusu olduğunu düşünüyoruz. Takip edilebilirlik olarak kolayca ulaşabileceğiniz bir bilgi.

Google gibi arama motorları için bazı kasıtlı yazım yanlışları mevcut olabilir.

Son düzenleme:
Güzel mesajınız için teşekkür ederiz.

Tadım skoru hiç bir zaman paylaşmayacağız. Sektörün en etik dışı konusu olduğunu düşünüyoruz. Takip edilebilirlik olarak kolayca ulaşabileceğiniz bir bilgi.

Google gibi arama motorları için bazı kasıtlı yazım yanlışları mevcut olabilir.

Kahvelerinizi Zümrüt Bey’den alıyorsanız kendileri tadım skorlarını paylaşıyor.

En etik dışı konusu demişsiniz sizi böyle bir yargıya iten nedir?

Hayırlı olsun! Siz de ülkemizde alışık olduğumuz üzere klasik orta/koyu profilde mi kavurum yapıyorsunuz?

Kahvelerinizi Zümrüt Bey’den alıyorsanız kendileri tadım skorlarını paylaşıyor.

En etik dışı konusu demişsiniz sizi böyle bir yargıya iten nedir?

Her kavrumun farklı puanlara sahip olması gerektiği gerçeği ve maalesef tüketicilerin puan mevzusuna gereğinden fazla önem göstermesi. Pakete 90 puan yazdığımızda kutu içeriği 90 puan anlamına gelmiyor. Kötü kavrum mükemmel çekirdeği çöp edebiliyor. Kavurucular bütün dünyada puana göre fiyatlandırma yaparken kendi kavrumlarını değil, kendilerine sunulmuş puanı göz önünde bulunduruyor. Tüketicinin zararına olan bir konu bu.

Hayırlı olsun! Siz de ülkemizde alışık olduğumuz üzere klasik orta/koyu profilde mi kavurum yapıyorsunuz?

Teşekkür ederiz. Standart bir profilimiz olmayacak. Çekirdek bazında gideceğiz. Bir çekirdeğimiz açık profil iken diğeri orta/koyu olabilir.

Her kavrumun farklı puanlara sahip olması gerektiği gerçeği ve maalesef tüketicilerin puan mevzusuna gereğinden fazla önem göstermesi. Pakete 90 puan yazdığımızda kutu içeriği 90 puan anlamına gelmiyor. Kötü kavrum mükemmel çekirdeği çöp edebiliyor. Kavurucular bütün dünyada puana göre fiyatlandırma yaparken kendi kavrumlarını değil, kendilerine sunulmuş puanı göz önünde bulunduruyor. Tüketicinin zararına olan bir konu bu.

Bu görüşe %100 katılıyorum. Puan konusu pazarlama spekülasyonuna çok açık hakikaten...

Teşekkür ederiz. Standart bir profilimiz olmayacak. Çekirdek bazında gideceğiz. Bir çekirdeğimiz açık profil iken diğeri orta/koyu olabilir.
Peki, bekleyelim görelim... (nacizane şu an için tek eleştirim paket tasarımınız, burada ortaya koyduğunuz vizyonu yansıtmıyor gibi geldi bana!) Tekrar hayırlı olsun.

İlk tasarım ama üzerine baya düşündük. Daha sonra değiştirebiliriz. Paket zipli ve tek yön valfli. Valf konusunda baya seçici davrandık. Piyasada bazı valfler kahve ile düzgün bir şekilde çalışmıyor. Bu valfler bizce sorunsuz.

iyi de sizin kavrumunuzun puanını merak etmeyecek ki müşteri, q grader ın çekirdeğinize verdiği puanı merak edecek. bir şekilde standartizasyon şart yoksa sizi tenzih ederim canı sıkılan herkes "nitelikli" kahve satmaya başlayacak. 87 puanlı çekirdeği çöpe çevireni (bilenler bilir cerezza faciası) de gördük ama bu kavuranın beceriksizliği çekirdeğin suçu değil. bir daha alışveriş etmedik oldu bitti.

Öncelikle hayırlı olsun, umarım sektörde kalıcı olursunuz. Bir eleştiriden çok merakımı gidermek için soruyorum, daha sektöre yeni girecek bir firma olarak 250 gram için 65 liralık bir fiyatlandırmada bulunmak ulaşacağınız kitleyi bir hayli kısıtlamayacak mı sizce? Türkiye'de nitelikli kahve sektörünün en başarılı ve en meşhur kavurucuları genellikle bu fiyat bandında satıyor ürünlerini. Müşteri neden aynı parayı vererek "üstad" dediğimiz kavuruculardan almak yerine adını ilk kez duyduğu bir kavurucudan almayı tercih etsin?

Öncelikle hayırlı olsun, umarım sektörde kalıcı olursunuz. Bir eleştiriden çok merakımı gidermek için soruyorum, daha sektöre yeni girecek bir firma olarak 250 gram için 65 liralık bir fiyatlandırmada bulunmak ulaşacağınız kitleyi bir hayli kısıtlamayacak mı sizce? Türkiye'de nitelikli kahve sektörünün en başarılı ve en meşhur kavurucuları genellikle bu fiyat bandında satıyor ürünlerini. Müşteri neden aynı parayı vererek "üstad" dediğimiz kavuruculardan almak yerine adını ilk kez duyduğu bir kavurucudan almayı tercih etsin?

Güzel soru ve dilekler için teşekkürler.

Bir çok kavurucu şuan sadece ve sadece ayakta kalabilmek adına eski fiyatlardan satış yapıyor, inanılmaz indirimler ve promosyonlar var. Dürüstçe söylemek gerekirse şuan ortalık yangın yeri ve herkes ayakta kalma derdinde. Toplu satışlar başladığı anda kahve fiyatlarının en az %20 yükseleceğini düşünüyoruz ama umarım yanılırız. Bizim fiyatlarımız döviz bu seviyede kaldığı sürece değişmeyecek.

Çuvallarca kahvesini keyifle tükettiğimiz ve sunduğumuz Zümrüt Karaca bey bütün kavurma sürecimizi bizzat kendisi yapıyor. Farklı damak zevklerimiz var ve profillerimiz farklı. Ama kalite anlamında hiç bir farkımız yok. Ben kendisine çok saygı duyuyorum yaptığı işe saygısından ve sevgisinden dolayı. Gözümüz kapalı güveniyoruz kendisine.

Çarşamba çıkışlı Ankara kargolarımız bugün teslim edilmiş. İstanbul ve diğer iller şehir içi dağıtımda. Yarın ulaşmalarını bekliyoruz. Makwa son bir kaç paket kaldı, teşekkürler ;)

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Ben bi kaç değerlendirmemden bahsedicem.Bence ürünün altındaki açıklama gayet güzel olmuş.Ben ilk defa nasıl tadım yapıldığının yazıldığını gördüm üstüne hangi suyla olduğunu.Siteniz geliştirilebilir onu da zaman içinde halledersiniz diye düşünüyorum.Fiyat konusunda yorumum yok sizin bileceğiniz bir şey nasıl uygun görürseniz.Umarım büyürsünüz

Geri