• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Merhabalar! :)

eldvin

Üye
Konum
Moda/Kadıköy
İsim
Erdogan Ozalp
Daha fazla  
İsim
Erdogan Ozalp
Değirmen
Molent G50
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıkoy
Herkese merhabalar, ben Erdoğan. Istanbulda ikamet ediyor, havacılık sektöründe çalışıyorum. Duydum ki bu sektörde çalışan pek çok kahvesever varmış benim gibi :)

Kahve bize anne mirası desem yanlış olmaz sanırım. Kısıtlı olanakla evde yeşil çekirdeğini alıp kavuran ve türk kahvesini yapan bir annenin çocuğuyum. Zamanla bende türk kahvesinden, white chocolate mocha'ya :). Ondanda Amerikano ve espresso'ya savrulmuş, son 2 senedir de V60'a park etmiş biriyim.

Genel olarak V60 keyfimi paylaşmak, daha ileriye götürecek fikirleri edinmek ve paylaşmak adına aranıza katıldım.

Tekrardan merhabalar!
 
Merhabalar Çok memnun olduk. Hoş geldiniz
 
Merhaba hoş geldiniz
 
Geri
Üst