• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Merhaba

zaruri

Üye
Merhabalar, hediye gelen ve uzunca zaman kenarda kullanılmadan bekleyen arçelik espresso makinemi faaliyete geçirme merakıyla başlayan maceram beni buralara getirdi, işin içine girince bir türlü çıkamadım😊 bu vesile ile v60 ile de tanışıp kahve macerama başlamış oldum. Selamlar
Recep
 
Hoş geldiniz. Keyifli yolculuklar :)
 
Hoş buldum, sizlerden öğreneceğim çok şeyler var, şimdiden edineceğim bilgiler için teşekkür ederim.
 
Hoş geldiniz! 👋🏻
 
herkese merhaba,
şu karantina zamanı, evdeki çekirdek bitince, kahve almak için internette gezerken tanıştım forum ile ve katıldım aranıza. Bundan sonra sık sık görüşmek üzere;)
 
Geri
Üst