• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Merhaba

SütsüzKahve

Yeni Üye
Karantinan en başlarında evde olan kahve makinesini kullanmak isteyip çalıştıramayınca annem bana yeni bir kahve makinası almıştı.(14 yaşındayım.) Aldığı günden sonra kahveye merak salıp daha da fazla araştırdım ve V60, aeropress derken şimdide foruma üye oldum. Evde denemeler yapmaya çalışıyorum. Aeropress ve V60 ile aldığımız kahve'den en iyi sonucu çıkarmaya çalışıyorum. @orkunustel 'in V60'da reçete nasıl hazırlanır videosu çok işime yaradı ve hala yarıyor. Forumda soru sorarak, bildiğim bir şeyler varsa onları anlatarak kendimi kahve konusunda geliştirmek istiyorum. tekrar merhaba🙂

orkunustel

İyi Bilinen Üye
İsim
Orkun Üstel
Daha fazla  
İsim
Orkun Üstel
Espresso Makinesi
La Marzocco Mini, Linea Classic, Linea PB, Strada EP, Modbar, Mavam, Steam
Değirmen
Mazzer Robur, Kony, Victoria Arduino Mythos 1, Anfim Scody 2, Mahlkönig EK43, K30, Peak, Comandante
Ekipmanlar
V60, Kalita, Clever, Acaia Tartı, Comandante Değirmen, Bonavita Kettle
Karantinan en başlarında evde olan kahve makinesini kullanmak isteyip çalıştıramayınca annem bana yeni bir kahve makinası almıştı.(14 yaşındayım.) Aldığı günden sonra kahveye merak salıp daha da fazla araştırdım ve V60, aeropress derken şimdide foruma üye oldum. Evde denemeler yapmaya çalışıyorum. Aeropress ve V60 ile aldığımız kahve'den en iyi sonucu çıkarmaya çalışıyorum. @orkunustel 'in V60'da reçete nasıl hazırlanır videosu çok işime yaradı ve hala yarıyor. Forumda soru sorarak, bildiğim bir şeyler varsa onları anlatarak kendimi kahve konusunda geliştirmek istiyorum. tekrar merhaba🙂
İlk yorum benden o zaman. :) Aramıza hoşgeldin! 🤘

mtgg

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Türker Gündoğdu
Daha fazla  
İsim
Türker Gündoğdu
Espresso Makinesi
Lelit MaraX
Değirmen
Comandante C40, Eureka Specialita
Ekipmanlar
Brewista Artisan Kettle,V60, Kalita Wave, Aeropress, Origami, Melodrip, Chemex
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çukurova
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Seyhan
Hoşgeldiniz :)

ykselbsy

İyi Bilinen Üye
İsim
Yüksel
Daha fazla  
İsim
Yüksel
Değirmen
Sözen , Delonghi Kg79
Ekipmanlar
Mokapot , V60 , French Press
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Keçiören
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Çankaya
Hoşgeldin , artık forumdaki en minik üye ben değilim :)

elbatin

İyi Bilinen Üye
İsim
Abdullah Batın GÖFER
Daha fazla  
İsim
Abdullah Batın GÖFER
Değirmen
Timemore Chestnut C2
Ekipmanlar
Hario V60,French Press