• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Melitta Optima 100801 Zamanlayıcılı Filtre Kahve Makinesi

Barlais

Üye
Merhaba arkadaşlar ,
Forumda böyle bir başlık bulamadığım için açma gereği duydum .Yönetici arkadaşlar uygun görürse foruma faydalı olacağı düşüncesindeyim.
Başlığın amacı kahve ile ilgili her türlü uygun fiyatlı ürünün paylaşımı. İlk ürün benden olsun .
Amazon product ASIN B005FQJUI2Ürün kargo dahil 72 euro , Türkiye'de 700 ile 900 TL civarında olan bir ürün . Makinem olmasa düşünürdüm .

Linki göremeyenler :

Son düzenleme:
Bende mi sorun var bilmiyorum ama ürün/link görünmüyor. 🤔
Bende sorunsuz görünüyor . Güzel başlık olmuş bunu alım satım bölümüne taşısak daha anlamlı olacağını düşünüyorum.
Cihazı kullanıp yorum yapacak birileri var mı acaba?

Bende sorunsuz görünüyor . Güzel başlık olmuş bunu alım satım bölümüne taşısak daha anlamlı olacağını düşünüyorum.
Bendede Link görünmüyor hocam Sadece Amazonun logosu var. Oda Tıklanmıyor.

Nedeni nedir bilmiyorum ben de. Amazon de sitesinden Melitta filtre kahve makinası var linkte . Linki başka nasıl paylasabilirim , bir uğraşayım ben .

Son düzenleme:

Alım Satım > Sıcak Fırsatlar > xxx

Şeklinde konular açılırsa, takibi daha kolay olur sanırım. Mesela bu konu için Melitta Optima Timer filtre kahve makinesi gibi

Ürünü yaklaşık 15 gün önce Adana Media markette 999 liraya gördüm ve inceledim. söz konusu fiyat gayet uygun

Sıcak Fırsatlar bölümü oluşturuldu. Konunun başlığı içeriği ile uygun olarak değiştirildi.

Merhaba arkadaşlar ,
Forumda böyle bir başlık bulamadığım için açma gereği duydum .Yönetici arkadaşlar uygun görürse foruma faydalı olacağı düşüncesindeyim.
Başlığın amacı kahve ile ilgili her türlü uygun fiyatlı ürünün paylaşımı. İlk ürün benden olsun .
Amazon product ASIN B005FQJUI2Ürün kargo dahil 72 euro , Türkiye'de 700 ile 900 TL civarında olan bir ürün . Makinem olmasa düşünürdüm .

Linki göremeyenler :

Kullandınız mu bilmiyorum ama Russell Hobbs Elegance Glass 23370-56 ile mukayese edilse kimler ne söyler bu iki makina hakkında. Damlatma sistemi hakkında bilgi edinemedim Melitta'nın. @orkunozkaya foruma üye mi bilmiyorum ama düşünceleri önemli olacaktır.

Son düzenleme:
Kullandınız mu bilmiyorum ama Russell Hobbs Elegance Glass 23370-56 ile mukayese edilse kimler ne söyler bu iki makina hakkında. Damlatma sistemi hakkında bilgi edinemedim Melitta'nın. @orkunozkaya foruma üye mi bilmiyorum ama düşünceleri önemli olacaktır.
sayısını tam hatırlamıyorum ama 8 ya da 9 yerden su damlatma sistemi var.

evet. media markette vardı inceleyebilirsiniz. Ama ne sonuçlar veriyor tabi denemedim. Sadece bu model değil farklı fiyatlarda 4 5 melita modeli vardı. 2 üründe farklı yerlerden su damlatma sistemi vardı.

evet. media markette vardı inceleyebilirsiniz. Ama ne sonuçlar veriyor tabi denemedim. Sadece bu model değil farklı fiyatlarda 4 5 melita modeli vardı. 2 üründe farklı yerlerden su damlatma sistemi vardı.
Russel Hobbs görece diğer makinalar arasında damlatma farkı ile öne çıkıyor. Bu makinada makul fiyatlı eğer memnun kalan varsa ofisimde kullanmak üzere düşünüyorum.

Geri