• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Kahve Alımı

Bu aylık kahve alımlarını aylık kahve ihtiyacımızı karşılamak için değil de, farklı bir kahveyi her zamanki ulaşabileceğimiz fiyattan daha ucuza almak için bir fırsat olarak düşünmek lazım. Bu ay toplu alım var, mutlaka almalıyım, bu ay başka kahve asla almamalıyım gibi bakmaya gerek yok.
Doğru ama insan evde tek içiyorsa ve günlük de 2 bardak civarı içiyorsa aylık kahve ihtiyacı o kadar da fazla olmuyor. O durumda biri için bunu beklemek bence makuldür.

Bu aylık kahve alımlarını aylık kahve ihtiyacımızı karşılamak için değil de, farklı bir kahveyi her zamanki ulaşabileceğimiz fiyattan daha ucuza almak için bir fırsat olarak düşünmek lazım. Bu ay toplu alım var, mutlaka almalıyım, bu ay başka kahve asla almamalıyım gibi bakmaya gerek yok.

Kendi adıma konuşacağım;
Aylık kahve tüketimim 1,5-2KG arası, bunun üzerinde kahve elimde tuttuğum zaman daha sonraki taze kahve alımlarımı azaltıp dengelemem yada rafta daha fazla kahve tutmam gerekiyor. Toplu alımda da tadımlık paket değil çekirdeği anlayıp tadına varabilmek için büyük paketleri alıyorum. Yani zaten tahmini olarak 1KG civarı bir kahve siparişini toplu alımla alacağım ve ay ortasında gelmesi benim ay başı ve sonundaki satın alımlarımı düzenleyip her zaman degaze olmuş çekirdek tüketmemi sağlıyordu. Tüketimimden fazlası bir kısmın boşa gitmesine yada ömrünü tamamlarken tüketmeme sebep olabiliyor. Öbür taraftan ben bu çekirdekleri ucuza almak için toplu alımı beklemiyorum, toplu alımdaki etkinlik havası benim hoşuma gidiyor o yüzden beklemedeyim. Pakette beğenmediğim çekirdekler olursa da büyük ihtimalle toplu alıma girmem, geçen ay Boxx'dan almadığım gibi. Zaten merakımda olan 2 çekirdeğini almıştım ek olarak merak etmediğim diğerlerini de içeren pakete ihtiyaç duymadım.

Bu ay artık böyle oldu, gelecek aylarda kendi adıma zamanlamayı daha iyi takip ederek sipariş geçerim.

Ne zaman açıklancak acaba. 🤗

Kendi adıma konuşacağım;
Aylık kahve tüketimim 1,5-2KG arası, bunun üzerinde kahve elimde tuttuğum zaman daha sonraki taze kahve alımlarımı azaltıp dengelemem yada rafta daha fazla kahve tutmam gerekiyor. Toplu alımda da tadımlık paket değil çekirdeği anlayıp tadına varabilmek için büyük paketleri alıyorum. Yani zaten tahmini olarak 1KG civarı bir kahve siparişini toplu alımla alacağım ve ay ortasında gelmesi benim ay başı ve sonundaki satın alımlarımı düzenleyip her zaman degaze olmuş çekirdek tüketmemi sağlıyordu. Tüketimimden fazlası bir kısmın boşa gitmesine yada ömrünü tamamlarken tüketmeme sebep olabiliyor. Öbür taraftan ben bu çekirdekleri ucuza almak için toplu alımı beklemiyorum, toplu alımdaki etkinlik havası benim hoşuma gidiyor o yüzden beklemedeyim. Pakette beğenmediğim çekirdekler olursa da büyük ihtimalle toplu alıma girmem, geçen ay Boxx'dan almadığım gibi. Zaten merakımda olan 2 çekirdeğini almıştım ek olarak merak etmediğim diğerlerini de içeren pakete ihtiyaç duymadım.

Bu ay artık böyle oldu, gelecek aylarda kendi adıma zamanlamayı daha iyi takip ederek sipariş geçerim.

Süper anlatmışsın hocam aynı durum bizim evde de söz konusu ki ben 2 eve kahve alımı yapıyorum hem annemlere hem kendime, yaklaşık aylık kahve tüketimi de totalde 3KG ve üstü oluyor ben bu ara coffeemamma ya sardım sevdiğim belli başlı kahveleri var ve sabahtan sipariş verdiğimde özel kurye ile direk adrese gönderiyor bakıyorum mesela 5 günlük kahve kaldı coffeemamma ve diğer alıcağım firmanın kahvesinden alıyorum hatta geçen hafta 3cores tan aldığım kahve tam 1buçuk haftada elime ulaşınca biraz sevinmiştim. Çok merak ettiğim bir kahveydi ve geldiği gibi heyecana kapılıp hemen içerim diye korkuyordum, yolda deg süresini geçirdiği için ayrı mutlu olmuştum. Bu ayki toplu alım öncesi de öyle küçük bir stok ayarlaması yapıyorum ki fabrikadan gelen kahvelerin dinlemeleri için süreleri olsun yoksa evde tırnak kemiyoruz hadi süresi dolsunda içelim diye :D

Süper anlatmışsın hocam aynı durum bizim evde de söz konusu ki ben 2 eve kahve alımı yapıyorum hem annemlere hem kendime, yaklaşık aylık kahve tüketimi de totalde 3KG ve üstü oluyor ben bu ara coffeemamma ya sardım sevdiğim belli başlı kahveleri var ve sabahtan sipariş verdiğimde özel kurye ile direk adrese gönderiyor bakıyorum mesela 5 günlük kahve kaldı coffeemamma ve diğer alıcağım firmanın kahvesinden alıyorum hatta geçen hafta 3cores tan aldığım kahve tam 1buçuk haftada elime ulaşınca biraz sevinmiştim. Çok merak ettiğim bir kahveydi ve geldiği gibi heyecana kapılıp hemen içerim diye korkuyordum, yolda deg süresini geçirdiği için ayrı mutlu olmuştum. Bu ayki toplu alım öncesi de öyle küçük bir stok ayarlaması yapıyorum ki fabrikadan gelen kahvelerin dinlemeleri için süreleri olsun yoksa evde tırnak kemiyoruz hadi süresi dolsunda içelim diye :D
Mamma da hangi çekirdekleri önerirsiniz?

Mayıs Ayı Toplu alımı , elimize ulaşma zamanına göre artık Haziran Ayı Toplu Alımı olacak gibi duruyor :)
Bu hafta da olmazsa artık Sapiens veya Prabador alma planım vardı. Artık onlardan sipariş vericem
Bir daha ki Toplu Alımda Sapiens'den alım güzel olur

Ben probador dan sipariş verdim artık. 4 günlük sokağa çıkma yasağından önce stokları tazelemek lazım:)

el boqueron ve halu beriti yıkanmış siparişiniz varsa demleme zamanında reçete alışverişi yapmak isterim :)
Evet var. Çok sevinirim. C40+V60 kombinasyonunda demleme yapacağım. Her türlü öneri ve görüşe açığım. Ben de kendi deneyimimi paylaşırım sizinle

@SerifBasaran Şerif abi bugün birkaç çekirdek daha denemiş. Kendisine forumda isyan çıktığını söyledim :) muhtemelen bu akşam gelip ufak bir açıklama yapıcak. Beklediğinize değeceğini düşünüyorum.

Bende bekliyorum.
Karantina günlerinde en büyük yoldaşımız oldu kahveler.
ben Şerif beyden devamlı alıyorum zaten.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Öncelikle gecikmeli yazım ve bildilendirmem için kusuruma bakmayın, normal bir dönem geçirmiyorum malesef, fiziki ve mental çok yorucu bir süreçten geçiyorum bu dönemi sorunsuz atlatmak için.

Önce kahveler ;

Ethiopia Kochere (Natürel process)
Ethiopia Ana Sora (Natürel process)
Colombia Paraiso (Honey Process)
Colombia Resguardo Inga Aponte (Honey Process)
El Salvador La Providenzia (Natürel Process)

Kombinasyonlar ve kahve kulübü özel fiyat:

3 x 100 gram............. 39 TL (https://www.kahvefabrikasi.com/3-x-100-gr-tadimlik-kampanya-8-pmu446?variant=2719)

5 x 100 gram............. 62 TL (https://www.kahvefabrikasi.com/5-x-100-gr-tadimlik-kampanya-no-7-pmu431)

2 x 250 gram............. 62 TL (https://www.kahvefabrikasi.com/2-x-250-gr-kampanya-10-pmu448)

3 x 250 gram............. 88 TL (https://www.kahvefabrikasi.com/3-x-250-gr-kampanya-9-pmu447)

bu fiyatlara kdv'yi de, kargoyu da dahil edeceğim

stok miktarım, el salvador hariç her bir kahve 150 kilo civarı (bitmez muhtemelen), el salvador ise 40 kg civarı kaldı (200 paket sipariş gelirse rahat çıkar ama stoktan çabuk da düşebilir.

Tüm bu kahveleri ister Filtre'ye uygun, ister Espresso'ya uygun sipariş verebileceksiniz, ama aynı sipariş içerisinde (karışık sipariş verilemeyecek, biz çok karıştırıyoruz bu durumda kombinasyonları takip etmekten).

Tüm paketler tek yön valfli
100 gramlık paketler zipperli, 250 gramlıklar Tin Tie'lı

Çalıştığımız kargo firması MNG, ama Aras ile de bu hafta anlaşma yapabilirim, size bununla ilgili bilgi veririm.

Yarın sabah 10 gibi sipariş verilebilecek gibi görünüyor sistemde, kahvefabrikasi.com sitesine üye olup, bana (bu forumda özelden veya bu başlığın içinden) kahvefabrikasi üyelik esnasında kullandığınız e-mail adresinizi verirseniz direk indirimli olarak karşınıza çıkacak paketler veya indirim kupon kodu vereceğim size (yarın sabah belli olur). E-mail'iniz hiçbir şekilde ileride reklam için kullanılmayacak, dileyen paketlerini aldıktan sonra üyeliğini tekrar silebilir. Misafir alışverişi sisteme tanıtamıyorum indirimli, üyelik o sebeple şart.

Yarın akşam ilk siparişleri çıkartmış oluruz (muhtemelen 40-50 adet çıkar ilk günden). Kalanları karantina sonrasına sarkacak muhtemelen, çünkü kargo firmaları ile her gün 1-2 saat harcıyoruz kaybolan, gitmeyen, vs kargolar yüzünden, ancak Kargo şirketine de kızamıyorum, doktor ve hemşirelerden sonra en büyük zorluk ve sorumluluk bu dönemde onlara da ait.

İsteyen (aciliyeti olan) merkez ofisimizden kahvesini teslim alabilir (sosyal mesafeyi koruyacak ve maskeli gelecek şekilde), Ümraniye Madenler Mahallesi (Dudullu Sanayi Sitesine yakınız) adresimizde sabah 10, akşam 5 arası çalışıyoruz.

Unuttuğum, yazmadığım veya merak ettiğiniz bir şeyler varsa bana yazın, bu önümüzdeki 8-10 gün sık sık foruma gireceğim.

Kampanya bitiş tarihi : 22 Mayıs 2020

Saygılar,

Şerif
Kahvekulübü not: Şerif Başaranı yormamak adına aşağı daki form aracılığıyla mail adreslerinizi iletebilirsiniz?

Son düzenleme:
Çok sağolun @SerifBasaran hocam elleriniza sağlık, tekrardan teşekkür ederiz.

Mesajla maili bildiririm hocam, ne sizleri ne de kargoculari yormamak icin şantiyemde yakın kendim uğrar alırım paketi.
Herşey için teşekkürler, harika olmuş paketler.
Colombialarin özelliklerini merak ettim, seçmek zor gelecek şimdi.

Bugün Sumatra - Blue Bataq siparişi verdim.
Yarında paket siparişi veririz.

Geri