• Nisan Ayı Kahve Kulübü Toplu Alımı
    Sevgili Ziyaretçi Nisan ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Celsius Coffee olarak seçildi. Bu konudan Nisan ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Mart Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı Etkinliği

mvscoffee

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Kalita, Aeropress, Indian Woodneck, Syphon, French Press,Decanter v60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Arkadaşlar iyi akşamlar. Tek yaşamanın dezavantajı anca boşa çıkabiliyorsunuz :D Kedilerle oyun oynadıktan sonra anca geçtim bilgisayar başına
Yazı stilinde acun ılıcalı aksiyonu yaşatamamak üzücü olsada böyle de eğlenebiliyoruz. Bu ay bizlere 2. kez ev sahipliği yapacak. Severek içtiğimiz. Güzel insanların ortak buluştuğu bir dükkan. Mekanın şerifi @metin bey olup COFFEE DEPARTMENT Mart ayında kahve kulubü toplu kahve alımı ve tadımı etkinliğinde bizlerle oluyor. :)

Ekran Resmi 2021-03-03 20.01.30.png
Yazdık ama yinede grafiklerle kanıtlarla da konuşmak gerek. Ve büyük hareket olarak. Metin bey ile görüşmeleri haftasonu başlatmış olup. Bizler adını güzel bir %25 indirim uygulayacakları bir kod vereceklerini belirttiler. Tüm kahvelerde geçerli olan bu kodu 8 mart Dünya Kadınlar gününde aktif hale getirip mart sonuna kadar devam ettirceğini belirtti. Bununla birlikte;

125 TL ve üzeri alışverişlerde olan ücretsiz kargo seçeneği sizler 150 TL'lik alışveriş yaptığınız da 112,5 TL'ye düşüyor ve yine ücretsiz kargodan yararlanabiliyorsunuz. Kargo sınırlaması indirim öncesi fiyatlara göre ayarlancaktır.
Yeni kahvelerin geldiğini belirtti ve bu ay da stickerlarımız sizlerin kargo paketlerinin içlerinde yer alıcak. Şimdiden Afiyet olsun.

İyi tadımlar :)

Son düzenleme:

Lorenzen

İyi Bilinen Üye
oyumu kahve fabrikası'na vermiştim ama aylık alımdan çekildikleri için oyumu değiştirdim. oyum zümrüt karaca'ya gitti.

Son düzenleme:

kaanka

Aktif Üye
İsim
Kaan
Daha fazla  
İsim
Kaan
Espresso Makinesi
Ecm Technika 4 Profi
Değirmen
Ecm S-64 Automatik, Comandante
Ekipmanlar
V60, delter,
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Edirne
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkez
Yeni getirdiği kahveleri denemek istediğimden oyumu zümrütkaraca'ya verdim.

coffeebeansantalya

İyi Bilinen Üye
İsim
Erdem
Daha fazla  
İsim
Erdem
Değirmen
comandante
Ekipmanlar
v60-aeropress
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Antalya
Merhabalar, daha bilinçli oy vermek adına kavurucuların kaç çekirdeği olduğunu ve kendimce belirlediğim "daha nitelikli çekirdek" barajına kaç çekirdeğinin girdiğini yazıcam. Daha nitelikli çekirdek fiyat barajını 70 TL olarak belirledim, bunlara pahalı dicem.
Pahalı çekirdeğin, her zaman daha iyi çekirdek olmadığını biliyorum. Ama ekmek-köfte ilişkisini de unutmayalım..

Bütün kavurucuları yazmayı dünüşmüyorum, buraya yazılan kavurucuları sıralıcam. Amacım oyunuzu yönlendirmek kesinlikle değil, popüler adayları yan yana görmek.

1- Kahve Fabrikası - 19 çekirdek, 5 pahalı. ALIMA KATILMIYOR
https://www.kahvekulubu.net/sosyal/...imi-ve-tadimi-etkinligi-anket.2802/post-72741

2- Zümrütkaraca - 8 çekirdek, 5 pahalı.

3- Petra - 5 kahve, 4 pahalı. 250gr zipsiz paketler.

4- Coffee Department - 8 filtre, 6 pahalı. 2 espresso.

5- At Origin - 8 kahve, 8 pahalı :/

6- Celsius - 12 kahve, 8 pahalı.

7- Kimma - 11 filtre, 5 pahalı. 9 espresso, 1 pahalı.

8- Spada - 6 kahve, 3 pahalı.

9- Cofee Sapiens - 5 kahve, 2 pahalı. Blendleri saymıyorum.

10- Overdose - 14 çekirdek, 8 pahalı.

11- incommon - 6 filtre, 3 pahalı. 2 espresso.

Geçtiğimiz ay yazılanları ekledim. Konuda ekstra bir şey yazılırsa ekleyeceğim, takipteyim.

12- Story Roasters - 7 filtre, 6 pahali. 2 blend.

13- William’s Roastery - 3 filtre, 2 pahali.

*** benim oyum, bir anda 8 farkli cekirdek ekleyen ve daha önce hic tatmadigim butik bir kavurucu olan zümrütkaraca oldu. Oy verin, sandiklarin basindan ayrilmayin😂😌

Son düzenleme:

THY51

Üye
Coffee Department uzun bir aradan sonra denemek istiyordum, toplu alım anketini görünce oy vermek istedim.

Underwood

İyi Bilinen Üye
Merhabalar, daha bilinçli oy vermek adına kavurucuların kaç çekirdeği olduğunu ve kendimce belirlediğim "daha nitelikli çekirdek" barajına kaç çekirdeğinin girdiğini yazıcam. Daha nitelikli çekirdek fiyat barajını 70 TL olarak belirledim, bunlara pahalı dicem.
Pahalı çekirdeğin, her zaman daha iyi çekirdek olmadığını biliyorum. Ama ekmek-köfte ilişkisini de unutmayalım..

Bütün kavurucuları yazmayı dünüşmüyorum, buraya yazılan kavurucuları sıralıcam. Amacım oyunuzu yönlendirmek kesinlikle değil, popüler adayları yan yana görmek.

1- Kahve Fabrikası - 19 çekirdek, 5 pahalı.

2- Zümrütkaraca - 8 çekirdek, 5 pahalı.

3- Petra - 5 kahve, 4 pahalı. 250gr zipsiz paketler

4- Coffee Department - 10 kahve, 6 pahalı.

5- At Origin - 8 kahve, 8 pahalı :/

6- Celsius - 12 kahve, 8 pahalı

Kahve Fabrikası- Sirke, Şalgam aromalı experimental kahveler

Coffee Department - Dark roasted filter kahveler

Celcius - 12 tane her güne özel indirimli kahveler

Son düzenleme:

Berke Yılmaz

İyi Bilinen Üye
İsim
Berke Yılmaz
Daha fazla  
İsim
Berke Yılmaz
Espresso Makinesi
Rocket Giotto V
Değirmen
Ceado E5SD
Ekipmanlar
V60, Timemore Fish
Hayır
Kahve Fabrikasının yeni çekirdeklerini zaten denemek istiyordum, belki toplu alımla olur diye verdim oyumu

jeoutku

Aktif Üye
İsim
utku
Daha fazla  
İsim
utku
Değirmen
Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
Fellow Stagg EKG Kettle,Hario tartı, V60, Kalita dripper, Delter Press, Aeropress, Moccamaster.
Overdose da yeni kahveler var.Değerlendirilebilir.

moretimeforcoffee

İyi Bilinen Üye
Roastandfound sanırım online satış yapmıyor artık, sonraki listeden çıkarılabilir belki.
Şimdiden emeği geçen herkese teşekkürler, güzel ve tartışmasız bir alım olsun 😀

mvscoffee

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Kahve Fabrikası- Sirke, Şalgam aromalı experimental kahveler

Coffee Department - Dark roasted filter kahveler

Celcius - 12 tane ticari her güne özel indirimli kahveler
Yorumsuz kalmamız biraz gerekse bile her ne olursa olsun firmalara karşın mizah yaparken dikkatli olmak lazım sonuçta her ne olursa olsun hangi firma olursa olsun o firmalar birilerine maaş veriyor birileri evlerini geçindiriyor birileri yaşamaya çalışıyor bu tarz alt mizahlar firmaları karamalama olarak görünür. Haklısınızdır yada değilsinizdir o benim bilceğim bir problem değil benim problemim mizahın altın noktalarını kullanırken tek taraflı değil bir daire içerisinde ufku geniş olarak görmemiz lazım.

ek olarak celsius (celcius değil) ticari kahve olarak ne var blendlerden bahsediyorsanız anıl beyin blend konusunda sağlam çalışmalar yaptığını ve isterseniz size sürecin nasıl işlediğini anlatabilir. Bu benim yorumum celsiusu severim beni hiç üzmedi bu güne kadar ki ben sert eleştirenlerden biriyim bilen bilir

İsim
Naci
Daha fazla  
İsim
Naci
Espresso Makinesi
Delonghi EC685
Değirmen
Comandante C40(Red Sonja)
Ekipmanlar
Hario V60, Aeropress , Chemex, Soy CG4, French Press , Kruve
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İSTANBUL
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Esenler
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
KONYA-Merkez
Son 9 aydır aynı firmayı oyluyorum. Çıkmıyor ama yılmadım yinede verdim

mvscoffee

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee

bllyldz9

İyi Bilinen Üye
İsim
Bilal
Daha fazla  
İsim
Bilal
Değirmen
comandante c40
Ekipmanlar
v60, chemex, kalita, melodrip, lilydrip, cezve
Evet
bu ay spada ve story coffee dikkatimi çekenler.. çekirdeklerini incelemenizi öneririm.. bu ayki toplu alımda aldığımız kahveler bir çok kavurucuda var gördüğüm kadarıyla.. farklı kavurucular dikkatini çeken varsa yazarlarsa sevinirim.. (minus one da toplu alım dışında almıştım, memnun kalmıştım..)

bllyldz9

İyi Bilinen Üye
İsim
Bilal
Daha fazla  
İsim
Bilal
Değirmen
comandante c40
Ekipmanlar
v60, chemex, kalita, melodrip, lilydrip, cezve
Evet
3cores coffee'de colombia sudan rume çekirdeği varmış.. künyeleri yok kahvelerin sitede ne yazık ki..