• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Malum siteye ne sıklıkla giriyorsunuz?

Malum foruma ne sıklıkla giriyorsunuz?

• Aktif olarak kullanıyorum

• Arada sırada bakıyorum

• Tövbeliyim

• Malum forum ne ola?

• 2022 itibariyle aktif olarak girmeye başladım

• 2022 itibariyle ara sıra bakmaya başladım

• 2022 itibariyle hâlâ tövbeliyim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Nerde bilgi varsa oraya gider insanlar , ben 2 forumu da ziyaret ediyorum. Sanıyorum birçok insan da benzer durumdadır. Ankete katılanların yarısı da bunu gösteriyor. iyi yada kötü diye bakmıyorum şahsen ben , forumların özelliği de bu olmalı zaten. aradığım bilgiyi nerde bulursam oradan alırım. Takım tutar gibi bir site yada forum tutmanın bir faydası mı var ? Bu başlığın amacını merak ettim...

Nerde bilgi varsa oraya gider insanlar , ben 2 forumu da ziyaret ediyorum. Sanıyorum birçok insan da benzer durumdadır. Ankete katılanların yarısı da bunu gösteriyor. iyi yada kötü diye bakmıyorum şahsen ben , forumların özelliği de bu olmalı zaten. aradığım bilgiyi nerde bulursam oradan alırım. Takım tutar gibi bir site yada forum tutmanın bir faydası mı var ? Bu başlığın amacını merak ettim...
O forumda çıkan olay üstüne bu forum kuruluyor ztn muhabbet ondan

Kivahan forumlarında başlayan yolculuğum, her iki forumu da hemen her gün ziyaret etsem de, ağırlıklı olarak burada devam ediyor.

Kivahan forumlarında başlayan yolculuğum, her iki forumu da hemen her gün ziyaret etsem de, ağırlıklı olarak burada devam ediyor.

Kivahan forumda ki nickiniz neydi? Bende orayı çok aktif kullanıyordum.

Kivahan forumda ki nickiniz neydi? Bende orayı çok aktif kullanıyordum.

Orada da argural nickini kullanıyordum.
Ben biraz sonlarına yetişmiştim kivahanın, kahvedelisi ve şerif başaran yazılarını hatırlıyorum, orada pek paylaşımım olmadı.
Gerçi normalde de çok paylaşımda bulunmuyorum :)

Diğer forumla ilgili geçmişte sanırım sıkıntılar yaşanmış ve bir kısmı ayrılıp bu forumu kurmuş, kahve macerama bu forumda başladım, çok şeyler öğrendim ve öğreniyorum, burada olmaktanda çok mutluyum, geçmişle ilgili hiç bilgim yok, hiç ilgimide çekmiyor, bu özel durumla ilgili bizleride konuya ister istemez muhatap edilmesi hiç hoş değil, içimizden bir arkadaş ayrılıp var olan başka bir forumun yönetimine geçmiş, orayıda incelerim, hoşuma giderse orayıda takip ederim yok beklentimi karşılamazsa da takip etmem, beni ilgilendiren sadece bu. Yaratılan veya yaratılmaya çalışılan çekişme konusundan bihaber arada kalmak veya bırakılmak hiç hoş değil.

Diğer forumla ilgili geçmişte sanırım sıkıntılar yaşanmış ve bir kısmı ayrılıp bu forumu kurmuş, kahve macerama bu forumda başladım, çok şeyler öğrendim ve öğreniyorum, burada olmaktanda çok mutluyum, geçmişle ilgili hiç bilgim yok, hiç ilgimide çekmiyor, bu özel durumla ilgili bizleride konuya ister istemez muhatap edilmesi hiç hoş değil, içimizden bir arkadaş ayrılıp var olan başka bir forumun yönetimine geçmiş, orayıda incelerim, hoşuma giderse orayıda takip ederim yok beklentimi karşılamazsa da takip etmem, beni ilgilendiren sadece bu. Yaratılan veya yaratılmaya çalışılan çekişme konusundan bihaber arada kalmak veya bırakılmak hiç hoş değil.
+1000
Ya hobi forumundayız bi kavgalar entrikalar bilmem ne. Brezilya dizisi gibi. Ya kusura bakmayın ama yok böyle veda yazıları bilmem ne bu dram nedir yani ? Ciddi anlamda hiç merak etmiyorum ama yeni bişey yazılmış diye girip bakıyorum hep bu konu. Zaten kafamızda milyon tane şey var bir de burdaki gereksiz dramaya şahit olmamız şart mı ?

Her şeyde olduğu gibi bu konuda da fanatizm ve tarafçılık almış başını gidiyor. Şahsen İki forumu da kullanıyorum, ikisinden de şahsıma faydalı olacak içerikleri değerlendiriyorum.

Yeni bir kahve meraklısı olarak bir çok bilgiye kahve kulübünde ulaştım fakat özel mesajlarda gösterdiği sabrı ve ilgisinden dolayı Levent bey’in hakkını nasıl inkar edeyim? Yada bugün bu forumda yazan Kahveanalistinin değerli paylaşımlarını görmezden geleyim? O yüzden bilginin paylaşıldığı her platform kahve metaklılarına artı değer katacaktır, hem diğer forumda hemde kahvekulübünde aktif olabilir insanlar bence…

@OmerM Esf den olabilirmi?

Geri