• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Malatya Kahve Arkadaşlığı

senagngr_

Üye
İsim
Sena
Daha fazla  
İsim
Sena
Espresso Makinesi
Arçelik 3185
Değirmen
Baratza Encore
Ekipmanlar
Aeropress GO / V60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Fatih
Malatya’dan kimse var mı burada?

Malatya ne taraftasınız?

Ben İstanbul’da yaşıyorum. Malatya’dan kimse varsa iyi kahve nereden içilir birlikte etkinlik yapan var mı onu sormak istemiştim, Malatya’da olduğum sürede değerlendirmek için :)

Ben de Malatya'da nitelikli derdinde olan vardır diye heyecanlandım:) Malatya'da nitelikli kahve içilecek bir mekan yok maalesef, sadece bu iddiada bulunan bir iki yer var ama kahveden ziyade ekipmanların nitelikli yapacağı inancı hakim olmalı ki bir iki yer sifon, v60 koymuştu camekanına (ama kahve nafile) ve reklamını yapmıştı, bu bile bir heves olarak kaldı. Özellikle bir yere teşvikte bulunmuştum, atölye bile yapmıştım ama daha fazla ileri gidemedi maalesef.
Tabii isterseniz buyrun, işyerimde misafir edeyim. her zaman beklerim.

Eşimin uzmanlık eğitimi neden ile 4 yıl malatyaya gidip gelmiştim. Kanal boyu caddesinde Neşve vardı. Şerif abi kurmuştu orayı sonra kahve almayı kestiler Şerif abiden.

Malatya'dan yolunuz geçmiş, umarım güzel anılar olmuştur sizin için.. Evet, Neşve'yi biliyorum hiç uğramasam da, Kayseri firması diye biliyorum şu anda, hatta foruma da üye bir eğitmenleri vardı gelip eğitim de vermişti ancak sonuçta ticari kahvelerin karşılık bulduğu, Malatya genelinde nitelikliye şans vererek ve aynı zamanda sabır göstererek tanınırlığını sağlamak noktasında kimse ilgili değil. Afili şeyler daha cazip geliyor :)

Neşve ve diğerleri için geçerli aslında uğraşmıyorlar çünkü karşısında kahvesini değerlendirebilecek bir müşteri yok malesef. Girdiğim bir çok mekanda sorduğum sorulara garip cevaplar aldım garip uygulamar gördüm. Mekanlar da kitle ilgilenmeyince üstüne düşmüyor.

Ben de Malatya'da nitelikli derdinde olan vardır diye heyecanlandım:) Malatya'da nitelikli kahve içilecek bir mekan yok maalesef, sadece bu iddiada bulunan bir iki yer var ama kahveden ziyade ekipmanların nitelikli yapacağı inancı hakim olmalı ki bir iki yer sifon, v60 koymuştu camekanına (ama kahve nafile) ve reklamını yapmıştı, bu bile bir heves olarak kaldı. Özellikle bir yere teşvikte bulunmuştum, atölye bile yapmıştım ama daha fazla ileri gidemedi maalesef.
Tabii isterseniz buyrun, işyerimde misafir edeyim. her zaman beklerim.
Teşekkür ederim dönüş yoluna geçiyoruz yavaştan ama Helen Coffee biraz da olsa bir şeyler vaad ediyor gibi daha iyi biraz işten anlayan bir barista bulabilirlerse alır yürür.

Sormuştum ama şuan hiç hatırlamıyorum.

O Malatya Yaprak döner’de iskender yemeyi özledim.:D

Günaydınlar, benim de Analı kızlı burnum da tütüyor. (Gakkoşlar Elazığ kahve arkadaşlığı ile başlık açmışlar hep bir rekabet.. 🤪 )

Geri