• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Love from Istanbul

aincea

Yeni Üye
Konum
Tuzla
İsim
Abu İnce
Daha fazla  
İsim
Abu İnce
İstanbul'dan herkese selamlar,

17 sene aile işimiz olan organik tarım ile ilgilendikten sonra, kahve alanında kendimi geliştirmeye karar verdim. Nerede ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmediğim için bir arkadaşımın yönlendirmesi ile Federal Coffee'de SCA sertifikalı bir eğitime katıldım. Eğitime katılmaya karar verene kadar iletişim, ilgi ve alaka çok iyi iken, eğitime katıldıktan sonra her şey kabusa dönüştü. Sanırım operasyonel anlamda bir karışıklık yaşıyorlardı tam bilemiyorum. Yinede elimden geldiğince kendim bir şeyler öğrenmeye araştırmaya çalıştım. Eğitimden sonra Federal'de staj göreceğime dair bir anlaşma yapmıştık, o da yalan olunca soğumadan kendim EspressoLab'e başvurdum. Çok sağolsunlar kendimi geliştirmem için bana iş fırsatı verdiler. 5-6 aylık Espressolab maceram Covid19 nedeniyle ara verdi :) Ben de bu karantina süresinde evde demleme yapmaya çalışıyorum.

Tekrardan selamlar herkese
 
Hoş geldiniz.
 
Hoşgeldiniz, epey talihsizlik yaşamışsınız. Evde demleme olarak hangi yöntemleri tercih ediyorsunuz.
 
Hoşgeldiniz :)
 
Geri
Üst