• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

“DAĞITIM BAŞLADI” Paşabahçe Bardak

Nihai durum @jackjoker ’den:

Merhabalar

dün görüşme yapacaktık Paşabahçe ile ama araya işler girince bugün yapabildik.
Dedikleri gibi Kasımın 2. haftası üretimin tamamlanması bekleniyor.
Bugün Fabrika ile iletişim kuruldu ve doğrulandı. Bardaklar üretilmeye başlanmış.
@Kahveciningalaksirehberi ile konuyu takip ediyoruz.
Bir kaç gün içinde Büyükşehirlerde bulunan ve gönüllü olmak isteyenlerle konuşacağız.
Paşabahçenin olduğu şehirlerde bardakları o şehirlerde ki Paşabahçe mağazalarına sevk edeceğiz. Böylece o şehirlerde kargo ile uğraşmayacağız ve gidip bardakları mağazadan teslim alacaksınız ( Ankara, İstanbul, İzmir hariç. Bu şehirlerde gönüllü olan arkadaşlar teslim alıp herhangi bir cafe de dağıtımı üstlenebilir )
Bunun dışında ki Paşabahçe mağazası olmayan şehirlere gönderimi Karşı ödemeli olacak şekilde kargoyu Teoman ile ben yapacağız.
Bu başlık şuan itibari ile güncellemeler için açık olacaktır.”

Edith piaf: 26/11/2020

Ekli dosyalar

• BE9C4744-2309-4D25-81B4-98E569801DBC.jpeg
    BE9C4744-2309-4D25-81B4-98E569801DBC.jpeg
    62.2 KB · Görüntüleme: 2,625
Son düzenleme:
şimdiye kadar gördüğüm en güzel kahve bardağı bu bence. çift cidarlı gibi ısıyı koruması uzun sürmez. ama hangimiz 40dk aynı bardakta ki kahveyi tüketiyoruz ki
bence tasarım bardaklar arasında cidden son nokta

✌ adet ile ben de katılıyorum

fiyat durumuna göre 2/4 ben de katılıyorum

Geri