• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

“LİSTE EKLENDİ” “ÖDEMELER TOPLANIYOR” Paşabahçe Bardak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kahveciningalaksirehberi

İyi Bilinen Üye
Editör
Bardak talep listesi:

Bardak için form’u dolduralım.

Edit: @jackjoker : ”
merhaba arkadaşlar.
yetkili ile görüşme sağlıyorum.
depo da kontrol yapıyor ve ML değerini de bana iletecek. Daha sonra bilgilendirmeyi buradan yaparım.
Bu arada kutu set halinde ve kutudan 4 adet çıkıyor bilginiz olsun.”

Arkadaşlar merhaba, geçenlerde Line diye bir kafeye gittim Ankara’da, bardaklarına ben dahil birçok kişi aşık olduk.

BE9C4744-2309-4D25-81B4-98E569801DBC.jpeg

Özel üretim olduğu için belli bir adet söylememiz gerekecek, eğer ilgilenirseniz, ~~alta bir yorum bıraksanız yeterlidir.~~ formu doldurmanız gereklidir.

Edit: 22 Eylül 2020:

Arkadaşlar merhaba, Kasım 2020’nin 2. haftasına elimizde olacak şekilde üretim talebinde bulunduk. Verilen teklif aşağıdadır:

F23D67A3-EE36-45A8-9375-07D29B5281FA.jpeg

89-90 kutu (yani 356-360 bardak) için %5 iskonto uygulandı; bu durumda bir kutunun tutarı KDV DAHİL175,75₺ KARGO HARİÇ. Bir bardağın fiyatı ise yaklaşık 44₺’ye geliyor.

Gelelim ödeme kısmına; firma bizden 31 Eylül’e kadar tek hesaptan havale yapmamızı istiyor, biz de sizden aşağıdaki IBAN’a açıklamasıyla (açıklama: İsim/Soyisim/Bardak adedi (kutu adedi yazmayın) 44xbardak adedi olacak şekilde göndermenizi istiyoruz. Kargo ise sonradan halledilecek, ama ona bir şey düşüneceğiz.

Paşabahçe bize ulaştırmak için kargo ücreti almıyor, biz @jackjoker ile teslim alıp sizlere ulaştıracağız.

Ankara’dakiler için; sizlere ulaştırmamızın çok zor olacağını düşünmüyoruz. Bir kafede veya buluşma noktasında teslim edebiliriz.

İstanbul’dakiler için; en çok sipariş oradan. Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere yüklü bir miktarı teslim alıp dağıtımını yapabilecek gönüllü arkadaşlar arıyoruz. Bu durum İstanbul’a özel olmayabilir, keza İzmir’de de birkaç arkadaş var, bu sayede kargo ücretinden ve zahmetten bir hayli kurtuluruz.

İsim
Naci
Daha fazla  
İsim
Naci
Espresso Makinesi
Delonghi EC685
Değirmen
Comandante C40(Red Sonja)
Ekipmanlar
Hario V60, Aeropress , Chemex, Soy CG4, French Press , Kruve
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İSTANBUL
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Esenler
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
KONYA-Merkez

jackjoker

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Delter Coffee Press, Aeropress, Comandante c40, V60, Konchero, Hario Tarti
şimdiye kadar gördüğüm en güzel kahve bardağı bu bence. çift cidarlı gibi ısıyı koruması uzun sürmez. ama hangimiz 40dk aynı bardakta ki kahveyi tüketiyoruz ki
bence tasarım bardaklar arasında cidden son nokta

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim

kahuna

Aktif Üye
İsim
Mehmet
Daha fazla  
İsim
Mehmet
Değirmen
Comandante C40, Timemore C2
Ekipmanlar
Hario V60 plastik&kasuya, Pipamoka, Aeropress, Delterpress
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Üsküdar
✌ adet ile ben de katılıyorum

jeoutku

Üye
İsim
utku
Daha fazla  
İsim
utku
Değirmen
Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
Fellow Stagg EKG Kettle,Hario tartı, V60, Kalita dripper, Delter Press, Aeropress, Moccamaster.
fiyat durumuna göre 2/4 ben de katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...