• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Lelit’in Breville’e satılması

kralkarga

Üye
İsim
arda
Daha fazla  
İsim
arda
Instagram’da gezinirken gördüğüm bir habere göre Avustralyalı Breville grup, Lelit’i 113 milyon Euro’ya satınalmış.

Umarım kalitesini bozan kararlar almazlar zira şahsi kanaatimce Breville makineler Lelit kadar kaliteli görünmüyor.

Ekli dosyalar

• FEE62286-70C6-44EC-A16D-305833122ECF.jpeg
    FEE62286-70C6-44EC-A16D-305833122ECF.jpeg
    141.6 KB · Görüntüleme: 77
Makinenin görüntüsünden öte yaratılan müşteri memnuniyetinin bozulmaması daha önemli benim açımdan. Lelit güzel marka, güzel işlere imza attı kahve makinesi anlamında.

Breville önce Baratza sonra Lelit’i aldı. Bakalım bizi neler bekliyor?

Instagram’da gezinirken gördüğüm bir habere göre Avustralyalı Breville grup, Lelit’i 113 milyon Euro’ya satınalmış.

Umarım kalitesini bozan kararlar almazlar zira şahsi kanaatimce Breville makineler Lelit kadar kaliteli görünmüyor.

Merhaba,

Lelit ile yaptığımız konuşmada
Bu yeni satın almanın Lelit'in gelecekte yeni olanaklara sahip olacağının altını çizdiler ve Lelit kimliğinin korunacağını %100 İtalyan üretim yapmaya devam edecekler.

Merhaba,

Lelit ile yaptığımız konuşmada
Bu yeni satın almanın Lelit'in gelecekte yeni olanaklara sahip olacağının altını çizdiler ve Lelit kimliğinin korunacağını %100 İtalyan üretim yapmaya devam edecekler.
Umarım dedikleri gibi yaparlar ama çekincelerim var. Zira, Anglo-sakson ve Amerikan geleneğine sahip işletmeler, genelde kar maksimizasyonu peşinde olduklarından ve bunu da öncelikle satılan malın maliyetini azaltarak (çeşitli yöntemlerle) yaptıklarından, kalite ve özellik bakımından olumsuz değişiklikler yapmalarından çekiniyorum.

Geri