• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Lelit Anna + Lelit Fred vs Lelit Grace+ Lelit Fred Bundle İndirimi

Globally

Üye
İsim
Yiğit KOÇYİĞİT
Daha fazla  
İsim
Yiğit KOÇYİĞİT
Son düzenleme:
İndirim kodları yanlış olmasa keşke :) @Globally

Forumda almak isteyenler varsa diye deneyimimi paylaşmak istiyorum.

Bir süredir Lelit Anna 41TEM (Pidli) modelini takipteydim 4000TL idi fiyatı bugün 3800TL ye düştü.

%5indirim ile 3600TL ye geliyor. Yiğit bey sağolsun yanında orjinal Lelit tamperi de hediye etti (230TL değerinde).

Almak isteyen ve düşünen arkadaşlar için bence güzel bir fırsat bu :)

Almanya daki satış fiyatı 425€ + 30€ Tamper: 455€ = 3570TL. Bu fiyatıyla Gelbura bize yurtdışı ile aynı fiyata ekipman satabildiği için tebrik etmek de istiyorum kendilerini, son zamanlarda kahve kavurucularının fiyat artışlarının aksine bu iş bu şekilde de yapılabiliyormuş bunu görmüş olduk sayelerinde

Yiğit bey grace de de bir indirim olacak mı? 😊

Merhaba,
Bir güncelleme olmayacak maalesef

firma olarak düşük kar marjları ile çalıştığımızdan %5 lik forum indirimi ile birde Tamper hediyesi bizi bir hayli zorluyor.

Genelde İndirimlerimiz çok az gözüküyor ama bunun nedeni düşük marj ile satış bunu da açıklamış olduk bu vesile ile

Geri