• Nisan Ayı Kahve Kulübü Toplu Alımı
    Sevgili Ziyaretçi Nisan ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Celsius Coffee olarak seçildi. Bu konudan Nisan ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Lazika

appa

Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Hario v60,Aeropress,Soy Cezve,Bialetti Dripper
Forumda yerli çayımız olan lazika'dan hiç bahsedilmemiş. Yayla çaylı siyah çaylarını denemiş ve çok beğenmiştim. Tekrar sipariş vereceğim. Var mı grubumuzda lazika sever?

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Nasıl bir çay? Eğer forumda bahsedilen diğer siyah çayları içtiyseniz "Seylan, assam vs." kalite ve tat olarak bunlara göre ne durumda? Merak ettim açıkçası.

AltayOzger

İyi Bilinen Üye
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut G1 ve Timemore Chestnut C1
Ekipmanlar
V60-V60 İmmersion-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso-Beko 2170 Espresso Makinası
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
Forumda yerli çayımız olan lazika'dan hiç bahsedilmemiş. Yayla çaylı siyah çaylarını denemiş ve çok beğenmiştim. Tekrar sipariş vereceğim. Var mı grubumuzda lazika sever?
Lazika firmasının çaylarını denedim klasik Türk çayı fazla abartılan bir çay markası Çaykurdan farkı olduğunu düşünmüyorum. Beta Tea - Taç Yaprak daha başarılı olduğunu söyleyebilirim.

thewind

Aktif Üye
İsim
Ali
Daha fazla  
İsim
Ali
Değirmen
C40 / Lido-3 / Baratza Virtuoso
Ekipmanlar
V60 /Origami Dripper / Aeropress / Americanpress / Mokapot / Kruve / Gabi Master B
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Maltepe
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal

ben ikiçay firmasının yayla çayını denedim. bana içerisine kekik eklenmiş türk çayı hissini verdi. çok beğenmemiştim.

Avare

İyi Bilinen Üye
İsim
Sinem
Daha fazla  
İsim
Sinem
Değirmen
Comandante C40, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60 02 Seramik ve Plastik, Origami Dripper M, LillyDrip, Soy Cezve G4, Bodum French Press, Ikea Rädig Moka Pot, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Kahve Arkadaşlığı İl
Çanakkale
Ben de büyük bir hevesle alıp hayal kırıklığına uğrayanlardanım.

deniz

İyi Bilinen Üye
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
arçelik seffa mod
Değirmen
cunill tranquilo sd , lido 3
Ekipmanlar
soy c2g, brikka 2 cups, överst, v60, kalita
internet sitesine baktım da "budur" diyebileceğimiz bir vitrin ürünü göremedim. acaba ben mi gözden mi kaçırdım?

appa

Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Hario v60,Aeropress,Soy Cezve,Bialetti Dripper
Lazika firmasının çaylarını denedim klasik Türk çayı fazla abartılan bir çay markası Çaykurdan farkı olduğunu düşünmüyorum. Beta Tea - Taç Yaprak daha başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Beta'yı denemedim bir denemekte yarar var,bir ara meraktan sipariş edeceğim.
Nasıl bir çay? Eğer forumda bahsedilen diğer siyah çayları içtiyseniz "Seylan, assam vs." kalite ve tat olarak bunlara göre ne durumda? Merak ettim açıkçası.
Açıkçası ben çayda kekremsiliği sevmiyorum, yumuşak içimli hoş bir çay olarak kaldı aklımda. Bundan 3 ay önce almıştım. İyi bir demleme ile iyi sonuç almıştım.

tolilow

İyi Bilinen Üye
İsim
Tolga
Daha fazla  
İsim
Tolga
Değirmen
Molent g50
Ekipmanlar
Konchero Kettle, Hario V60, Aeropress
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Üsküdar
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kadıköy, Beşiktaş

şu an içiyorum beta-taç yaprak. 6 aydır çaykur altınbaş içen biriyim ve bu çay bana fazla yumuşak içimli geldi. ama aynı zamanda çok temiz bir içimi var. howdah ile blend edeceğim bence yakışacaklar 🙃

AltayOzger

İyi Bilinen Üye
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut G1 ve Timemore Chestnut C1
Ekipmanlar
V60-V60 İmmersion-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso-Beko 2170 Espresso Makinası
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
şu an içiyorum beta-taç yaprak. 6 aydır çaykur altınbaş içen biriyim ve bu çay bana fazla yumuşak içimli geldi. ama aynı zamanda çok temiz bir içimi var. howdah ile blend edeceğim bence yakışacaklar 🙃
Beta Taç yapragı biraz fazla koymak gerekiyor demliğe. Ek olarak daha yogun bir çay seviyorsanız Betanın Yüksek tepeler ve Kızıl dem paketlerini deneyebilirsiniz. Ben Mesala Taç yaprağın içerisine 1 Tutam Mevlana Tea ekliyorum daha yoğun aromatik bir içim elde ediyorum.