• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı gelmesi ile birlikte logomuzu değiştirdik ve Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenecek firmadan Eylül ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Eylül ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

LAV.com.tr indirim kodları / 30%

whiscoffeer

Aktif Üye
İsim
Gürkan
Daha fazla  
İsim
Gürkan
Espresso Makinesi
Nespresso DeLonghi EN97W
Değirmen
Rommelsbacher EKM200, Porlex
Ekipmanlar
Hario V60, Bialetti MokaPot, Nespresso Frother, BiggDesign 1lt FrenchPress, termometreli Epinox kettle, cezveler.
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
Facebook
whiscoffeer
Twitter
whiscoffeer
Herkese merhaba,

Kahve İçin Bardak Seçimi başlığı altında, çalıştığım firmadan birkaç ürünün kulüp içinde kahve içerken kullanıldığını görünce çok hoşuma gitti ve e-ticaret departmanımıza taşıdım.
Sonuç olarak web sitemizden alışverişlerde geçerli olacak şekilde 100 adet alışveriş indirim kodu alabildim.

- indirim https://www.lav.com.tr/ sitesinde ki alımlarda sepette %30 olacak
- sadece fırsat ürünleri kapsam dışı, kalan TÜM ürünler için geçerlidir
- kodlar 31.05.2020 tarihine kadar geçerli olacak

Yönetsel bir takım konular sebebiyle, maalesef "kahvekulubu" şeklinde bir genel kullanıma açık kod alamadım. Mevcut bir kampanyadan bize 100 kod ayrılmasını sağlayabildim, bunun için de kodların bende kalması şartı konuldu.

Kısacası, indirim kodları kişiye özel ve tek kullanımlık olarak verilecek. Kod isteyen arkadaşların bana özel mesajla ulaşması halinde en kısa sürede kendilerine dönüş yapacağım.

Desteği için @NoDRaC Suat Bey'e teşekkür ederim.

Herkese şimdiden afiyet olsun ☺☕

whiscoffeer

Aktif Üye
İsim
Gürkan
Daha fazla  
İsim
Gürkan
Espresso Makinesi
Nespresso DeLonghi EN97W
Değirmen
Ekipmanlar
Hario V60, Bialetti MokaPot, Nespresso Frother, BiggDesign 1lt FrenchPress, termometreli Epinox kettle, cezveler.
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
Facebook
whiscoffeer
Twitter
whiscoffeer

whiscoffeer

Aktif Üye
İsim
Gürkan
Daha fazla  
İsim
Gürkan
Espresso Makinesi
Nespresso DeLonghi EN97W
Değirmen
Ekipmanlar
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
Facebook
whiscoffeer
Twitter
whiscoffeer
herkese merhabalar.
gözden kaçıran, hatırlatmayla faydalanmak isteyen olur düşüncesiyle ilk ve son defa kampanyayı yukarı çekmek üzere yorum yapıyorum.

:coffee: :coffee:

Kemtuz

Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Nespresso, v60,chemex, french press, tchibo elektrikli lahve değirmeni
Kahve ekipmanı olabilecek (mesela surahi) bir urun aradim ama bulamadım. Sizin keşfettiğiniz buna benzer ürünler var mi?
Bardak , sürahi, kupa gibi

whiscoffeer

Aktif Üye
İsim
Gürkan
Daha fazla  
İsim
Gürkan
Espresso Makinesi
Nespresso DeLonghi EN97W
Değirmen
Ekipmanlar
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Kadıköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kartal
Facebook
whiscoffeer
Twitter
whiscoffeer
Kahve ekipmanı olabilecek (mesela surahi) bir urun aradim ama bulamadım. Sizin keşfettiğiniz buna benzer ürünler var mi?
Bardak , sürahi, kupa gibi
soğuk demleme için belki FONTE serisi karaflar kullanılabilir, onun haricinde bilinen tasarımlara benzer (chemex, V60 sürahileri vb...) demleme ekipmanı alternatifleri yok maalesef.