• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Küresel Isınma ve Diğer Çevresel Sorunlara İlişkin Bireysel İnsiyatifler

kahveyeniden

Aktif Üye
İsim
kahveyeniden
Merhabalar Arkadaşlar,

Ortak paydamız kahve olmasının yanında hepimizin farklı bir uğraşı, hayat görüşü ve hobileri var. Bununla birlikte bazı meseleler varki ister ehemmiyet atfedelim ister önemsemeyelim hepimizi olumsuz etkileyecek problemler.

Bu tip sorunlara karşı belki haklı belki haksız genelimizde sihirli değnekle herşeyin düzelmesini bekleme durumu gibi bir yaklaşım var. Ya da bunun dışında çözümü büyük organizasyonlardan bekleyip bireysel olarak yeterince çaba göstermeme durumu var. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar küresel ısınmaya karşı bireysel insiyatiflerin kayda değer anlam taşıyacağını ortaya koymuştur.

Bu başlığı iki sebepten açmak istedim. Birincisi farkındalık, ikincisi bireysel insiyatif noktasında birbirimize yapacağımız öneriler ile aaa bak bu da varmış diyebilmek.

Ben şahsen tatbik etmeye çalıştığım bir tane bireysel insiyatifi paylaşıp konuyu takdirlerinize bırakayım.

- Eğer kargo hizmeti ile kahve çekirdeği ya da ekipman satın alacaksam, (çekirdek kalitesi elbette başat belirleyici) fiziksel olarak daha yakın olan firmayı tercih etmeye çalışıyorum.
 
Geri
Üst