• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kungpow Coffee

Ceren Aksu

Üye
Daha fazla  
Değirmen
Comandante C40
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy, Fellow Stagg Ekg, Origami Dripper, Delter Press, V60 Kasuya Dripper, V60 Dripper, Aeropress
Türkiye'deki en sevdiğim kavuruculardan birinin konusunu açmak istedim 😌

Kavurmaları olsun, çekirdek seçimleri olsun, müşteri ilişkileri ve cana yakınlıkları olsun gerçekten sevdiğim bir firma. Colombia La Cereza gerçekten aklımda yer eden bir kahve olmuştu 🍍

Keza Etiyopya Keffa Tega & Tula da aklımda kalan kahvelerden biriydi.

Dipnot: Paket tasarımlarının da ayrı hastasıyım 🤩

paketlerinin 300gr olduğunu, fiyatların buna göre düşünülmesi gerektiğini hatırlamakta yarar var... ayrıca ara ara yaptıkları 100'er gramlık bundle'ları da ekonomik oluyor...

son zamanlarda severek tükettiğim kavuruculardan benim de, paketlerindeki tavsiye demleme metodları da ayrıca çok hoş bir uygulama

Kavurucusunun 2019 SCA Türkiye kahve kavurma şampiyonu Warrick Masfen olduğunu öğrendiğim gün sitelerini inceleme şansı buldum.

Alma fırsatım olmadı hala ancak genel olarak çok iyi yorumlar aldığını gördüğüm için Kenya Kirinkaya kahvesini alacaklar listemin ilk üç sırasına koydum. Sitelerinde tavsiye edilen Kasuya Metodu ile bu kahveden çok iyi tat alabileceğimi ve Kenya topraklarının o karakteristik ''parlak asidite ve yüksek gövde uyumu'' nu yakalayabileceğimi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Şu ana kadar hiç denemediğim nadir kavuruculardan birisidir. Nedendir bilmem, pazarlamam stratejileri bana pek hitap etmedi. Bunda fiyatın da etkisi var tabi ki. Grupça bir deneme paketi alırsak, o zaman denemek isterim.

şimdiye kadar 3 ayrı kahve aldım ve 3 tanesinden de çok memnun kaldım.
hatta biri de colombia la cereze idi. hasta olduğum bir kahve çıkmıştı.
iyi kavuruyorlar ve bu işi biraz butik olarak yapıyorlar.
denemek isteyenlere tavsiye ederim.

Ethiopia Wolichu Wachu kahvesini keyif alarak kullandım.
Paketlerin üzerindeki görselleri çok beğeniyorum :)

En çok merak ettiğim kavurucu kendileri. Kulübümüzün oylamasında merakımdan oyumu Kungpow için kullandım, fiyat politikaları nedeniyle daha kahvelerini almak kısmet olmadı ( Kungpow’a bir çağrıdır bu:))

Kötü kahvesini içmedim Kung Pow'dan. Fiyatlar biraz daha düşer veya gramajları 250'ye düşürürlerse daha iyi olur sanırım :)

kungpow söylendiği kadar farklı mı diğer kavuruculardan mesela kronotrop veya petra ? sürekli bir kungpow kahvesi paylaşımı görüyorum.elimde 500 gr çekirdek var ama çok kişi öve öve bitiremiyor almak mantıklı mı günlük 40 gram kahve tüketiyorum.Ayrıca fiyat politikası gerçekten değişik 260 tl alışveriş yapmak için bile 9 tl kargo istiyorlar.

kungpow söylendiği kadar farklı mı diğer kavuruculardan mesela kronotrop veya petra ? sürekli bir kungpow kahvesi paylaşımı görüyorum.elimde 500 gr çekirdek var ama çok kişi öve öve bitiremiyor almak mantıklı mı günlük 40 gram kahve tüketiyorum.Ayrıca fiyat politikası gerçekten değişik 260 tl alışveriş yapmak için bile 9 tl kargo istiyorlar.
Çünkü çok küçük bir kavurucu, iki kişiden ibaret... bir yerleri yok, kavurma makineleri bile kira... giderleri yok gibi görünse de elleri ticari anlamda kuvvetli değil, kurumsal hic değiller... ancak bence çoğu kavurucudan çok daha iyi, iletişime açık, samimi ve dürüstler... tabii bu benim fikrim :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Böyle bir konu mevcut olduğu için buraya taşıdım mesajlarınızı.

Son zamanlarda aşırı memnun kaldığım kavuruculardan bu arada.

El salvador honey process i daha çok espresso ve turk kahvesi icin öneriyorlar kendileri de... kendileriyle instagram üzerinden iletişim kurup dilediğinizi sorun, içtenlikle cevap alırsınız...

Geri