• Haziran Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Haziran ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Tetra N Roastery olarak seçildi. Bu konudan Haziran ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Koşu

Hiçte düşük bütçeli değil, ayakkabı dayanmıyor:) verdiği benzersiz mutluluk hissi(bağımlılık yapıyor:) insanın ölmeden önce yaşaması gereken şeylerden biridir..
 
Bir maratoncu olarak @mryavuz katılıyorum.
Ama herhangi bir hobide olduğu gibi bu durumda da ne kadar bağlandığınız ve olayı ne kadar ilerletmek istediğinizle alakalı bir durum.
Bir nevi meditasyondur koşu benim için.
Koşanlara hayatlarında en az bir defa maraton koşmalarını da tavsiye ederim. Bunun yanında patika koşularının keyfi de acayip
 
Geri
Üst