• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Koppi!

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Adını bir çoğunuzun bildiği, Helsinborg, İsveç merkezli bir butik nitelikli kahve kavurumevi. Geçmişleri 2007'ye kadar gidiyor, yarışmalar vs, oldukça başarılı bir kariyerleri var ve on küsür yıldır İsveç'in öncü nitelikli kahve markalarından biri konumundalar. Kahve dükkanları yok, sadece kavurum yapıyorlar. Çiftlik ziyaret ediyor, yeşil çekirdek tedariğini çoğunlukla direk olarak bizzat kendileri yapıyorlar. Aslında sadece iki kişiler, Anne Lunell ve Charles Nystrand, bir kaç da yardımcıları var ancak bu küçücük ekip Avrupa'nın ve dünyanın en popüler kavurumevlerinden biri olmayı başarıyla sürdürüyor. Epostalarınızı genellikle Charles yanıtlıyor, iletişimleri oldukça sıcak ve yapıcı, ricalarınız için imkanları dahilinde gayet çözüm odaklılar. Epeydir 4 paket ve fazlası için shipping ücretsiz ve siparişlerinizi sadece DHL Express ile yolluyorlar. Pztesi akşamı verdiğim sipariş dün itibarı ile 3 günde sorunsuz şekilde ulaştı. Henüz kahveleri tatmaya başlamadım ancak, paketlerindeki minicik dokunuşlarla ve size hitaben bizzat elle yazılmış notla dahi kalbinizi çalmayı başarıyorlar :)

Ekli dosyalar

• 20201001_132820.jpg
    20201001_132820.jpg
    82.9 KB · Görüntüleme: 58
  • 20201001_133316_capture.jpg
    20201001_133316_capture.jpg
    146.9 KB · Görüntüleme: 74
  • 20201001_133358_capture.jpg
    20201001_133358_capture.jpg
    136.9 KB · Görüntüleme: 74

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Kaç euro'ya kaç lira vergi çıktı Denizhan abi
İşte can alıcı soru! Kendilerine vergi konusunu anlattım ve fatura bedeli konusunda yardımcı olup olamayacaklarını sordum... ben de bunu ilk kez birinden talep ettim doğrusu :) gayet anlayışlı bir şekilde ellerinden geleni yapacaklarını söylediler... nitekim yapmışlar, sadece 0,62tl vergi ödedim :)

melih ismail

İyi Bilinen Üye
İşte can alıcı soru! Kendilerine vergi konusunu anlattım ve fatura bedeli konusunda yardımcı olup olamayacaklarını sordum... ben de bunu ilk kez birinden talep ettim doğrusu :) gayet anlayışlı bir şekilde ellerinden geleni yapacaklarını söylediler... nitekim yapmışlar, sadece 0,62tl vergi ödedim :)
0,62 tl ye vergi denmez sakız parası denir
Yurt dışı alınacaklar listeme eklendi :D

Anıl

Üye
İsim
Anıl
Daha fazla  
İsim
Anıl
Denizhan abi bu vergicik olmuş 😊 utandı belasına yazmışlar

nevnev

Üye
İsim
Abdullah Kılınç
Daha fazla  
İsim
Abdullah Kılınç
Espresso Makinesi
Dedica
Değirmen
Baratza Vario-W, Timemore Chestnut G1
Ekipmanlar
V60, Origami, AeroPress
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Fatih
0,62 tl ye vergi denmez sakız parası denir
Yurt dışı alınacaklar listeme eklendi :D
Gümrüğe sunma ve damga ücretleri sabit bir 5-6tl oluyor diye biliyordum içeriğe bakılmaksızın? O zaman bu gümrüğe sunulmamış mı oluyor?

Yirgacheffe

Aktif Üye
İsim
Necdet
Daha fazla  
İsim
Necdet
Espresso Makinesi
Lelit Bianca, Simonelli Musica
Değirmen
Mahlkonig Vario-W, Comandante, Xeoleo vs
Ekipmanlar
V60, Chemex, Aeropress, Mokapot, Hario Mocca vs
Koppi'yi ilk kez 2017'de içmiştim. Güzel bir deneyim olacağını düşünüyorum. Vergi konusunda sizi kırmamaları ise gerçekten hoş bir jest olmuş.

Kırmızı pembe etiketli görünen Kenya Gichathaini sanıyorum. Kişisel tercihimden olayı Ethiopia ve Kenya bana her halükarda lezzetli gelen kahveler. Hepsi için şimdiden afiyet olsun.

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Koppi'yi ilk kez 2017'de içmiştim. Güzel bir deneyim olacağını düşünüyorum. Vergi konusunda sizi kırmamaları ise gerçekten hoş bir jest olmuş.

Kırmızı pembe etiketli görünen Kenya Gichathaini sanıyorum. Kişisel tercihimden olayı Ethiopia ve Kenya bana her halükarda lezzetli gelen kahveler. Hepsi için şimdiden afiyet olsun.
Teşekkür ederim :) Evet bahsettiğiniz Kenya, iki Etiyopya ve bir Kolombiya, muhtemelen keyfli bir deneyim olacak diye düşünüyorum ben de :)

Son düzenleme: