• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Konik dişli Elektrikli kahve değirmeni tavsiyesi

Freeman

Üye
İsim
HD
Daha fazla  
İsim
HD
Değirmen
Timemore chestnut C2
Ekipmanlar
Moka pot, Timemore fish smart elektrikli Kettle, Chemex, V60 , espro travel french press, woodneck
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Gaziantep
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Şahinbey
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Şehitkamil
Pour over için comandante ye yakın öğütüm kalitesi olup fiyatı comandanteyi geçmeyen elektrikli kahve değirmeni var mıdır? Yurtiçinde satışı olan) yardımcı olursanız çok sevinirim.
Not: tek doz öğütüm yapabilen

Wilfa svart olabilir? Hoffmanın ikisini kıyas yapıp wilfa dediği videoda var sanırım.
Encore daha iyi bir değirmen. Baratza yerli sitelerde stoktaysa Wilfa svart'a gerek yok. Wilfa'da orta-kalın öğütümlerde çok fazla kaya çıkıyor. İnceldikçe kayalar azalıyor bu sefer toz artıyor. Plastik bi cihaz için gayet yeterli. Ama yabancı ülkeden sipariş etme macerasına değmez.

Bu arada hoffman o video yüzünden inanılmaz eleştiri aldı. Kıyaslamadaki wilfa övgülerinin çoğu doğru değil. Ben o videoyu izlemeden sipariş etmiştim. Kıyaslamayı izlediğimde hoffman dede ucuz değirmen incelemeyi unutmuş herhalde dedim.

Plastik kasalı seçenekler arasında bulabileceğiniz en iyisi baratza encore. Plastikler dahilinde daha pahalısını (breville vs gibi janjanlı modeller) almak para israfından başka bişey değil. Sert çekirdeklerde plastik esneme yapıyor ve o yapıdaki en baba değirmen bile çizgisini bozuyor.

Geri