• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Konchero Preciso Alüminyum Filtre Kahve Makinesi

M

mimds

Guest
Bu Moccamaster görünümlü cihazı kullanan var mıdır? Deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200212-132729_Chrome.jpg
    Screenshot_20200212-132729_Chrome.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 257
  • Like
Tepkiler: mmm
bu firmanın ısı ayarlı kettle'ı da bonavita firmasının kettle'ı ile aynı görünüme sahip. tahminim odur ki bazı ürünleri ithal ederek kendi firma adlarıyla satıyorlar. belki bu alet de bir moccamaster'dır :)
ha şuraya @kahvetrip 'i de çağıralım bizi aydınlatsın :)

Bu Moccamaster görünümlü cihazı kullanan var mıdır? Deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
1-2 Kişi incelemişti bu cihazda bir takım ciddi problemlerin oldugunun söylendigini hatırlıyorum

Malzeme kalitesi fiyat performans açısından iyi bir cihaz değil. Orjinal moccamaster yada enplus ta satılan sage SDC450 nin almanızı tavsiye ederim

Konchero iyi güzel ve makul. ancak şu kopyalama huylarına aşırı gıcığım. kettle ı da bonavitanın aynısı. bire bir kopyalamışlar neredeyse.
ayıptır günahtır.
bu arada türk markası olsa da ürünlerini çin de yaptırıyor.

bu firmanın ısı ayarlı kettle'ı da bonavita firmasının kettle'ı ile aynı görünüme sahip. tahminim odur ki bazı ürünleri ithal ederek kendi firma adlarıyla satıyorlar. belki bu alet de bir moccamaster'dır :)
ha şuraya @kahvetrip 'i de çağıralım bizi aydınlatsın :)
hahah yok bunun moccamaster olmadığı belli :)
Benim bizzat bir deneyimim olmadı koncheronun bu makinesiyle.

Değerlendirmeler için herkese teşekkür ederim :) evet çakma bir Moccamster olduğu ortada, ancak aynı markanın çakma bonavita kettle'ı çokça kullanılıyor ve ikisinin de fiyatları orijinallerine göre çok uygun, bu açıdan kahve makinesinin fiyat/performans ilişkisi açısından nasıl olduğunu merak etmiştim... aslında genel anlamda çakma ürünlerden haz etmem, fiyatı ne olursa olsun, marka değerine, ardındaki geçmişe, arge'lerine, dizayna, kısacası emeğe saygı anlamında imkanım yetiyorsa her ürünün orijinalini edinmekten yanayım ama bu nitelikli kahve işi de al al bitmiyor kardeşim :))

Bende bu makineyi merak ediyorum. Moccamaster alacak bütçem yok, yoksa direkt alırdım. Hakikaten hiç kullanan olmadı mı bu ürünü, hiç yorum yapılmamış. Bu paraları tek noktadan damlatan bir makineye vermek pek akıllıca gelmiyor bana.

Benim bir kez deneyimleme şansım oldu bir cafede hem v60 hemde bunda aynı kahveyi yapmıştı arkadaş bunda yapılan kahve kalita ayarında bir kahve olmuştu ben beğenmiştim. Kesinlikle basit filtre kahve makineleri gibi bir kahve yapmıyor. Kalita gibi daha gövdeli bir kahve oluyor. Keşke tasarım olarak biraz daha iyileştirme yapılsa almak isterdim. Ayrıca 11 delik ile duşlama sistemi ile çalışıyor

dışı mocca ici bonavita.Konçero bonavitaya uretim yapan firma ile çalişiyormuş sanırım.Bu yuzden malzemeleri daha cok bonavitaya yakinmiş mocca ya sadece gorunusu benziyor.800 gibi pandemi oncesi fiyat bandina cekilse riske girip almayi dusunebilirdim

Benim bir kez deneyimleme şansım oldu bir cafede hem v60 hemde bunda aynı kahveyi yapmıştı arkadaş bunda yapılan kahve kalita ayarında bir kahve olmuştu ben beğenmiştim. Kesinlikle basit filtre kahve makineleri gibi bir kahve yapmıyor. Kalita gibi daha gövdeli bir kahve oluyor. Keşke tasarım olarak biraz daha iyileştirme yapılsa almak isterdim. Ayrıca 11 delik ile duşlama sistemi ile çalışıyor
Kalita deneyimleme şansım olmadı ama sonuç itibariyle tek noktadan demleme yapan makinelerden önde olduğu anlaşılıyor.

Forumda aratınca çıkmamıştı. 'Preciso' yazanları buraya yönlendirsin. Gerçi yorum yok gibi ama.

Forumda aratınca çıkmamıştı. 'Preciso' yazanları buraya yönlendirsin. Gerçi yorum yok gibi ama.

Teşekkürler başlığı belirttiğiniz gibi değiştirdim :)

Ben de aynı makinayı Amazon Almanya üzerinden aldım, farklı bir firmanın ismi yazıyor üzerinde. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.

Ben de aynı makinayı Amazon Almanya üzerinden aldım, farklı bir firmanın ismi yazıyor üzerinde. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.
Link verebilir misiniz?

Geri