• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
 • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

KLT Saklama kabı

İsim
Naci
Daha fazla  
İsim
Naci
Espresso Makinesi
Delonghi EC685
Değirmen
Comandante C40(Red Sonja)
Ekipmanlar
Hario V60, Aeropress , Chemex, Soy CG4, French Press , Kruve
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İSTANBUL
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Esenler
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
KONYA-Merkez
Bugün Avcılar Pelikan Mall'da ki Gallery Cristal mağazasında orta boy olanı 19.90TL'ye düşmüştü. Bu mağazada olan 2 stoğu aldım. Etrafında Gallery Cristal mağazası olanlar kontrol edebilir, şuan en uygun fiyatında. Stok sordum ama, görevli yenileneceğini bilmediğini söyledi.
 
galeri kristal dışında bir de sadece boyner'in internet satış sayfasında vardı. boyner artık satmıyor diye biliyorum. galeri kristal de sadece kendi mağazalarında satıyor. arayıp sormanız gerekli.
bunlardan birisi mi yada fotoğrafı varsa gönderebilir misiniz ?
 

Ekli dosyalar

 • klt 2.jpg
  klt 2.jpg
  37.6 KB · Görüntüleme: 28
 • klt.jpg
  klt.jpg
  41.2 KB · Görüntüleme: 40
Moderatörün son düzenlenenleri:
KLT saklama kabı mesajlarını buraya taşıdım
 
Geri
Üst