• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Klt Pente Vakumlu Saklama Kabı 400 Ml Siyah

kahveanalisti

Üye
Editör
Konum
Ankara
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
1597062414875.png

n11'de ucuz yollu kahve saklama kabı olarak tercih edelibilecek bir fiyata bulduğum bu kaplardan ihtiyacı olanlar düşünebilir.

Ürün Linki
 
Tam Çıkarcı ülkesi Oldu Memleket ya hemen talep olunca ürünün Fiyatına Şakkadanak 10 Tl koymak nedir ya püü..
 
cidden şaka gibi :/
 
Bunlara koyduğumuz kahve dışarıya hava salabiliyor mu? Degassing'i bitmiş kahveyi mi koymak zorundayız?
 
Siparişi verdikten sonra bir arkadaş vakumlu olmadığını sadece üstünde plastik bir conta olduğunu söyledi, daha önce deneyen var mı?
 
Siparişi verdikten sonra bir arkadaş vakumlu olmadığını sadece üstünde plastik bir conta olduğunu söyledi, daha önce deneyen var mı?
Ben daha önce sipariş vermiştim. Gelince dediğiniz gibi olduğunu görünce iade etmiştim. Alacak arkadaşlar bu durumu dikkate alsınlar.
 
Ben yine de alayım dursun denemiş olurum dedim ama sürat kargo dağıtıma çıkarıp adresime gelmedi. Bugün saat 10'da kuryeye verilmiş saat 11'de tekrar şubeye verilmiş olarak gözüküyor yani 1 saat arayla! Adresimde bulunmadığım not düşülmüş bir de. Yurtiçi ve Aras'tan başkası harbi boş. Getirmeyeceklerse geri gitsin madem.
 
bende yorumları okurken sipariş verdim okumaya devam edince iptal ettim :D
 
aynen baya pahalı ama ben toplu aldığımda şirkete isteyen olursa 100'lük paketleri satabilirim geldiği fiyata.

Çok güzel olur, ben değerlendirebilirim. Bu ürünün kullanımı nasıl oluyor? Ne kadar bir hacim de kullanılıyor? Birde kullanılmadığı zaman dayanım ömrü ne kadar?
 
Geri
Üst