• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Klar Coffee co

selamet

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Gökhan Selamet
Daha fazla  
İsim
Gökhan Selamet
Firmayla ilgili herhangi bir bağlantım yok. Kahvelerini de denemedim. Çekirdek kahve tablosuna yeni firmalar eklemek için dolaşırken fark ettim.

Sitede ki bilgilerine göre :
Klar Coffee Company, Ağustos 2019 tarihinde Caddebostan’da iyi kahve ve sağlıklı mutfak mottosuyla yola çıkmış yeni nesil kavurma evi ve kafe.
Önceliğimiz dünyanın pek çok farklı noktasındaki mikro üretim yapan çiftliklerden özenle seçilen kaliteli kahve çekirdeklerini özel olarak kavurup sizlerin beğenisine sunmaktır.
Hiçbirşey bizi, kapılarımızı açıp, kavurucuyu ateşleyip, sağlıklı tabaklar ve iyi kahvelerimizle sizlere hizmet vermekten daha mutlu edemez.
Bizi ziyaret edin ve neler yaptığımızı yakından inceleyin.

www.klarcoffee.com
 
Üst