• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kısmet Şarküteri-Ne Ararsan Var Gibi Bir Yer

M

mmm

Guest
Türkiye'de bulamadığım, Almanya'da üretilen Mevlana Siri Lanka çayı ile kendilerini tanıdım,

Yurt dışında üretilen, Türkiye'de zor bulunan bazı ürünleri satıyorlar. Ben daha çok getirdikleri çaylarla ilgiliyim :)

Yerleri Şişli'de

Instagram adresleri şudur:

Whatsapp üzerinden de sipariş alıyorlar

Belki işe yarar diye paylaşmak istedim

Not: Kendileriyle hiçbir bağım yoktur

Türkiye'de bulamadığım, Almanya'da üretilen Mevlana Siri Lanka çayı ile kendilerini tanıdım,

Yurt dışında üretilen, Türkiye'de zor bulunan bazı ürünleri satıyorlar. Ben daha çok getirdikleri çaylarla ilgiliyim :)

Yerleri Şişli'de

Instagram adresleri şudur:

Whatsapp üzerinden de sipariş alıyorlar

Belki işe yarar diye paylaşmak istedim

Not: Kendileriyle hiçbir bağım yoktur
Takibe aldım. Bakalım bu sefer nelere para harcayacagiz😁

• Haha
Tepkiler: mmm
Mesai arkadaşımın yıllardır arayıp da bulamadığı anasonlu şekerleri bulduğum yer. Bizzat gittim, gördüm. Aşırı enteresan şeyler var. Almanya’dan teyzeniz/halanız gelmiş gibi bir yer.
Alkollü içkiler de öyle, güzel bir yer.

Geri