• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kinu M47 Classic-Simplicity El Değirmeni Toplu Alım Organizasyonu

hem classic model için hemde simplicity modeli için güzel bir indirim ayarladıklarını söylediler haber bekliyoruz.

Büyük uğraşlar sonucu güzel bir indirim aldığımızı düşünüyorum normalde hiç iskonto yapmaya yanaşmayan kinu firması bizdeki potansiyeli görmüş olacak ki indirim yaptı :) iki farklı çeşit model var Classic ve simplicity olarak fiyatlandırmalar alım kotaları ekteki PDF de mevcuttur ayrıca pour over burrda satışta mevcut indirimli fiyattan .almayı düşünen arkadaşlar bana özelden hangi modeli yazarak dönüş yapabilirse iyi olur liste hazırlamak için :)

Yardımcı olması için 2 modelin linkini buraya bırakıyorum arkadaşlar :)
Kinu Simplicity

Kinu M47 Classic

Kinu M47 classic 2021 çantalı versiyon için
10 ve üstü alım için K.kartı fiyatı 3300 tl havale fiyatı 3230 tl
20 ve üstü alım için K.kartı fiyatı 3150 tl havale fiyatı 3075 tl

Kinu Simplicity 2021 çantalı versiyon için
10 ve üstü alım için K.kartı fiyatı 2750 tl havale fiyatı 2690 tl
20 ve üstü alım için K.kartı fiyatı 2550 tl havale fiyatı 2500 tl

Ekli dosyalar

• KINU - KK.pdf
    127 KB · Görüntüleme: 192
Son düzenleme:
Fiyatlar çok iyi. Şimdiden hayırlı olsun

Not: Alım yapmayı düşünenler özelden mesajla belirtebilirler :)

Son düzenleme:
Specific Coffee daha çok distribütör gibi değil de 50 adet değirmen alayım, üstüne fiyatı vereyim, distribütör derler ne olacak gibi bir izlenim veriyor. Ya da işin içinde olmadığımız için göremediğimiz bir yanı da vardır. Sonuçta ülkeye değirmen ithal eden örnek verebileceğimiz başka distribütörler de var. Kaçırdığım bir nokta varsa lütfen düzeltin. (Şurayı yanlış düşünmüşsün, ama şunu da hesaba katmak lazım gibi)

Kinu Classic Yurtdışı Fiyatı 329 Dolar -> Türkiye Fiyatı 443 Dolar*¹
(Herkesin erişimine açık olan Specific Coffee ön sipariş fiyatı 09.05.2021)

Kinu Classic Yurtdışı Fiyatı 329 Dolar -> Türkiye Fiyatı 373 Dolar*²
Kinu Simplicity Yurtdışı Fiyatı 275 Dolar -> Türkiye Fiyatı 303 Dolar*²
(Herkese açık olmayan 20 kişilik kulüp indirimli toplu alım fiyatlarını çevirdim 09.05.2021)

Comandante Yurtdışı Fiyatı 258 Euro -> Türkiye Fiyatı 258 Euro*³
(Herkesin erişimine açık olan, Tin Coffee, Comandante Chocolate Fine stok bitmeden önceki fiyatı)

Specific Coffee daha çok distribütör gibi değil de 50 adet değirmen alayım, üstüne fiyatı vereyim, distribütör derler ne olacak gibi bir izlenim veriyor. Ya da işin içinde olmadığımız için göremediğimiz bir yanı da vardır. Sonuçta ülkeye değirmen ithal eden örnek verebileceğimiz başka distribütörler de var. Kaçırdığım bir nokta varsa lütfen düzeltin. (Şurayı yanlış düşünmüşsün, ama şunu da hesaba katmak lazım gibi)

(Herkese açık olmayan 20 kişilik kulüp indirimli toplu alım fiyatlarını çevirdim 09.05.2021)

(Herkesin erişimine açık olan, Tin Coffee, Comandante Chocolate Fine stok bitmeden önceki fiyatı)
Avrupa ülkeleri için% 19 Vergi Dahil yazıyor kendi sitelerinde ama kargo ve türkiye tarafındaki vergilendirme(ÖTV-KDV) ücretlerini kestiremiyoruz.
Tartışma için yazmadım bilgilendirme için yazıyorum.

Kinu fiyatlarını Amerika fiyatlarıyla dolar cinsinden, Comandante'yi ise euro cinsinden yazmışsınız. İkisi de alman malı olmasına rağmen. Amerika fiyatları her şeyde daha ucuz zaten.

Edit: Kinu Classic: 329 Euro Avrupa - 364 Euro Türkiye

İndirimli Kinu Classic (20 sipariş): 314 Euro

Son düzenleme:
Benim buradaki amacım dolar-euro, Comandante-Kinu karşılaştırması değil. Comandante'nin tr fiyatı ve yurtdışı fiyatı arasındaki fark, Kinu'nun tr fiyatı ve yurtdışı fiyatı arasındaki fark karşılaştırması. İkisinin de vergi+kargolama masrafları var. Birisi neredeyse aynı fiyata satılıyor ama diğerinin fiyatı çok farkediyor.

Edit:
Kinu Classic: 329 Euro Avrupa - 364 Euro Türkiye
Sayfayı yenileyince editinizi yeni gördüm @nuclearmoonrise, benim de kast ettiğim ve yanlış anlattığım (dolara çevirmek mantıklı değildi) mesele buydu.

Son düzenleme:
Hayır, comandante farkı oldu, önce bindirdiler sonra indirdiler bunu molent de yapmıştı. Raistlin emeğini yok saymıyorum ama ürünün fiyatına zam yapmak isteyen firma, bekleyen müşterileri kırmamak için yapar bu jesti.

Zammi comandante, indirimi distributor yapti. Molent konusunu bilmiyorum fakat hem uretici hem satici kendileri oldugu icin bambaska bir konu zaten.
@melih ismail çok haklı bu konu karşılaştırma konusu değil, ayrıca forum genelinde de firmaların yaptığı indirimleri ksrşılaştırmak da bir yere varmayacağı için gereksiz görüyorum.

Kendiniz bir takim karsilastirmalar yaptiktan sonra bunu yazmaniz biraz ironi olmus, neden bir yere varmasin onu da pek anlayamadim, bilakis rekabeti arttirdigini ve herhangi bir zarari olmadigini dusunuyorum.

Kinu M47 2021 çantalı modeli avrupa satış fiyatı 349 Euro arkadaşlar
Kampanya fiyatlarını ona göre mukayese etmekte fayda var
Specific firması olabilecek en uygun fiyatlarla kulüp üyelerine sunmaya çalışıyor.

Not: Alım yapmayı düşünenler özelden mesajla belirtebilirler :)

Geri