• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kettle'im icin yardim!!

SaDDle

Yeni Üye
İsim
Berkay
Daha fazla  
İsim
Berkay
Merhabalar herkese oncelikle konu icin dogru yer mi bilmiyorum yanlissa uyarabilirsiniz.

Ilk defa aliexpressten siparis verdim. Cok guzel kaplamalarina ragmen geldiğinde kulpu kirik cikti. Geri gönder falan uğrasmak istemiyorum. Istanbulda bunu yaptirabilcegim bi yer var midir? Onerilerinizi bekliyorum...20200831_140301.jpg

Japon yapıştırıcı deneybilirsiniz

plastik-çelik diye isimlendirilen ve katalizör mantığıyla karıştırılarak kullanılan yapıştırıcılar, birbirinden farklı malzemeleri sağlam şekilde yapıştırmak için en iyi çözüm bence, tavsiye ederim.
benim çoğu yüzey için kullandığım ve performansından memnun kaldığım ürün şu:

plastik-çelik diye isimlendirilen ve katalizör mantığıyla karıştırılarak kullanılan yapıştırıcılar, birbirinden farklı malzemeleri sağlam şekilde yapıştırmak için en iyi çözüm bence, tavsiye ederim.
benim çoğu yüzey için kullandığım ve performansından memnun kaldığım ürün şu:
Bunların namını duymuştum. Lakin Tek kullanımda hepsi kullanılmaz ise çok hızlı donuyormuş. Japon yapıştırıcısı ve sigara külünün de sağlam olduğunu duymuştum.

Bunların namını duymuştum. Lakin Tek kullanımda hepsi kullanılmaz ise çok hızlı donuyormuş. Japon yapıştırıcısı ve sigara külünün de sağlam olduğunu duymuştum.
evet, zaten kullanılacak miktar eşit oranda iki tüpten çıkarılıp hızlıca karıştırılıyor ve hızlıca uygulanıyor. genelde küçük yüzeyler olduğundan ben mercimek kadar sıkıp hızlıca kürdanla karıştırıp, yine kürdanla uyguluyorum. çabuk donduğundan, karışımı hazırlamadan önce yüzeylerin temizliği ve kurulaması yapılmalı, son aşama olarak karışım hazırlanmalı.
Tüplerde kalan ürüne ise birşey olmuyor, 1 sene falan sağlam kalıyor.
Japon yapıştırıcısı da iyidir, ama plastik türevinde yüzeyi hafif bozup kırılganlığını artıran bi özelliği var maalesef.

Geri