• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Kava Coffee Roasting

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Site tasarımları güzel ama ben mi bulamadım bilmiyorum hiç bir çekirdekte çiftlik bilgisi yetiştirilme koşulları vb kısacası kahvenin hikayesi yok. SCA nın kurallarına göre bir kahveninin nitelikli olabilmesi için çiftlik bilgilerinin muhakkak olması gerekiyor.
 

warchildren

İyi Bilinen Üye
İsim
Berke
Daha fazla  
İsim
Berke
Değirmen
Molent G50
Ekipmanlar
Hario V60 Cam Dripper / Delter Press / Cu-P Dripper / Bialetti Brikka 2 Cup
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Eskişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Odunpazarı
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Tepebaşı
merhabalar, geçenlerde başlık açıp aradığım odunsu, tütünsü tadı sumatra çekirdeklerinde buldum. nasıl derseniz; origami, v60 ve kalita’da ideal tarife bir türlü ulaşamadım(denemeye devam), yani evet istediğime çok yakındı ama tam değildi. delter press ile 15/220 oranda g50 36 klik/ kaynadıktan 1 dk sonra buzdağı su / 00:30 50g blooming, kalan su 2:00’de bitiş. bu tarifle müthiş odunsu, tütünsü tadı yakaladım, bu tadı arayanlar deneyebilir, iyi forumlar :)
 
Üst