• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kamarad Coffee Roastery

mvscoffee

Üye
Konum
İzmir
İsim
Uğur Tunçer
Daha fazla  
İsim
Uğur Tunçer
Espresso Makinesi
Cafflano Kompresso
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Kalita, Aeropress, Indian Woodneck, Syphon, French Press,Decanter v60
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Buca
Twitter
mvscoffee
Coffeex Fuarında tanıştığım firma kendileri ama forumda bilen duyan alışveriş yapan var mı merak ettim. Ben bugün sipariş verdim kendilerinden denemek için fuarda ne olursa olsun tatlarda şaşma olabiliyor diye evde denemek istedim. Sizler ne düşünüyorsunuz ?
 
instagramdan iletişim kurmuştum. cevaplarında kahvelerini 2019 hasat ve nitelikli olduğunu yazmışlardı. iletişimleri iyi. coffex te 1 kahvelerini denedim ama pek beğenemedim, ama tabii tek çekirdek ve demleme ile firmayı sınırlandırmamak lazım.
 
Ben de fuarda tadıp pek beğenememiştim ama fuar şartları, karton bardak vs. derken kötü yönde yorum yapmam pek doğru olmaz.
 
Ben de fuarda tadıp pek beğenememiştim ama fuar şartları, karton bardak vs. derken kötü yönde yorum yapmam pek doğru olmaz.
Ben de onu düşünerek birde site üzerinden sipariş vereyim dedim geldiği zaman onlardan tarifte istiycem denedikten sonra burada paylaşırım.
 
Geri
Üst