• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

KahveUNO sahaya döndü

Hoş geldiniz.

Hoşgeldin abi twitter da en son hatırladığım kavurduğun kahvelerin fotoğrafını atıyordun. Şimdi durumlar nasıl?

Hoşbulduk. Geçen sonbahardan beri ilk defa bugün evde kahve kavurdum. İş yoğunluğu, biraz da evde tembellik yüzünden evde ancak kahve içecek kadar zaman bulabiliyordum.
Forum çok iyi olmuş, neler neler kaçırmışım bu arada :)

hoşgeldiniz.

Ünsal Hocam foruma Hoş Geldiniz :) Sizi burada görmek süper oldu

Merhabalar,
Eski tanıdık isimleri forumda görmek güzel. Forum için elinize sağlık.
Uslanmaz araştırmacı, huysuz ihtiyar olarak yeniden aranızdayım.
Ünsal ORLU

ünsal bey kahve kulübünden arkadaşların kurmuş olduğu bir vadzap kavurma grubumuz mevcut. ben şimdilik gözlemci olarak takılıyorum :) eğer siz ya da başka bir arkadaşımız katılmak isterse diye davet linkini aşağıya bırakıyorum.

ünsal bey kahve kulübünden arkadaşların kurmuş olduğu bir vadzap kavurma grubumuz mevcut. ben şimdilik gözlemci olarak takılıyorum :) eğer siz ya da başka bir arkadaşımız katılmak isterse diye davet linkini aşağıya bırakıyorum.

Katıldım. Bir süre sessiz dinleyici olarak izleyeyim.
Bağlantı için teşekkürler.

Geri