• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Kahvenin ''dünyanın en çok ticareti yapılan 2. ürünü'' olduğu sorunsalı!

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Geçenlerde Nisan Ağca'nın instagram hesabında görmüştüm aslında bu haberi... Meğerse koca bir Starbucks yalanıymış ve ben dahil belki de bir çoğumuz çevremize ballandıra ballandıra kahve anlatırken bu yalana ortak olduk! Oysa hal böyle değilmiş arkadaşlar...

Son düzenleme:

mimds

İyi Bilinen Üye
İsim
Denizhan
Deşifre etmeyeyim dedim ama onu görünce aklıma geldi bu başlığı açma fikri ;) Özellikle ticaretini yapanların zaten işine geliyordur ki doğru olup olmadığının sorgulandığını da sanmıyorum... ben bile şüphelenmeden sallıyordum :))

İsim
Ahmet
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile kahvenin büyük ticareti Newyork gibi büyük borsalardaki Kahve üzerine yapılan yatırımlarda, hatta ortada olmayan tonlarca kahvenin alım satımından doğuyor....

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
vaaay be nasıl inandım ben buna :(