• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahvenin ''dünyanın en çok ticareti yapılan 2. ürünü'' olduğu sorunsalı!

  • Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
M

mimds

Guest
Geçenlerde Nisan Ağca'nın instagram hesabında görmüştüm aslında bu haberi... Meğerse koca bir Starbucks yalanıymış ve ben dahil belki de bir çoğumuz çevremize ballandıra ballandıra kahve anlatırken bu yalana ortak olduk! Oysa hal böyle değilmiş arkadaşlar...

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Deşifre etmeyeyim dedim ama onu görünce aklıma geldi bu başlığı açma fikri ;) Özellikle ticaretini yapanların zaten işine geliyordur ki doğru olup olmadığının sorgulandığını da sanmıyorum... ben bile şüphelenmeden sallıyordum :))
 
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile kahvenin büyük ticareti Newyork gibi büyük borsalardaki Kahve üzerine yapılan yatırımlarda, hatta ortada olmayan tonlarca kahvenin alım satımından doğuyor....
 
Ben de inanmıştım 🙄
 
Geri
Üst