• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahvemasasi.com Kahve Hakkında Güncel Bilgiler

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
Konum
İstanbul
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Sevgili İsmail @PepukKahve ve Levent @teyyaredenkahve Kahve Kulübü kurulduğu günden itibaren foruma, kulübe ve nitelikli kahve farkındalığının artmasında çok ciddi katkıları var. Gösterdikleri bu çabaları biraz daha ileriye taşımak amacıyla kahvemasasi.com isimli bir blog websitesi açtılar. Türkiyede ki kahve hakkında güncel haberleri takip etmek için bu siteyi ara ara ziyaret etmenizi öneririm. Kulüp olarak destek olmak sizlerin daha kolay ulaşabilmeniz ve arama motorlarını yönlendirmek amacı ile navigasyona Kahve Haberleri olarak bir sekme ekledim. Umarım hayal ettikleri başarıya en kısa sürede ulaşırlar.

Ekran Resmi 2020-09-27 18.20.33.png

 
Çok hoş site, tebrikler.
Hem kahve kulübünün hem de kahve masasının aplikasyon olarak google play ve ios'ta yer almasını çok isterim.
Mobilde tarayıcı üzerinden takip etmek benim için kolay olmuyor.
Ve uygulama dünyasında eksiklik var kahve tarafında.
 
Gece gece biraz uykumuz kaçıcak. Benim gibi bu işlerle yeni ilgilenmeye başlayanlar için çok güzel bir kaynak olmuş, elinize sağlık. @PepukKahve , @teyyaredenkahve
 
Geri
Üst