• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve ve Sağlık ilişkisi

NY Times'da bir ay önce yayınlanan ve kahvenin yararlı mı, zararlı mı olduğu konusundaki güncel bilimsel çalışmaları özetleyen bir makaleye denk geldim. Oldukça da uzun ve kapsamlı. Vakit bulabilirsem özet bir çeviri yaparım. Çok çok özetle, yararlı diyebiliriz ama doza dikkat etmek önemli. Bir de bünyeye göre değişebiliyor.

Şimdilik ilgilenecek arkadaşlar için buraya bırakayım: https://www.nytimes.com/2020/02/13/...&subid1=TAFI&dclid=COH4zNCNlegCFTVC5Qod53cDbQ
 
Geri
Üst