• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Kahve Pusulası

Duracell

Aktif Üye
İsim
Serkan
Daha fazla  
İsim
Serkan
Espresso Makinesi
Flair Pro 2
Değirmen
Comandante c40
Ekipmanlar
Origami Dripper, V60, Fellow EKG, Timemore Black Mirror, Kalita Wave Dripper, Aeropress,
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Hayır
Aaaa bunun türkçesi de mi varmış? Aradaki gürbüz, külfetli, dandik'i yorumlamak zor :) Bir kaç güzel çeviri daha var da onları da yazmim :)

Son düzenleme:

nuclearmoonrise

İyi Bilinen Üye
"Yağ gibi"nin hem yeşilde hem de az çözünmüşe yakın olması ilginç. Az önce yaptığım demlememde hem kupkuru bir hissiyat vardı (ki hep merak ettiğim kuruluk hissini ilk defa deneyimlemiş oldum) hem de yağlı bir yapıdaydı. Öyle yağlı ki hem de zeytinyağı içiyormuşcasına.

Aventus

İyi Bilinen Üye
İsim
Emre
‘Kuru’ tabiri over extracted da yer alıyor.Ama ben kahveden hem kuru hem de ekşi ve tuzlu tat alıyorum.Hatta dilimi uyuşturuyor muhtemelen tuzlu olmasından dolayı.Demleme de 3 dakikaya yakın sürüyor.Bitterlik de var.Sorunu çözemedim.