• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Anketi
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firmasını belirlemek için anketimiz başladı, detayları bu konudan öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Kahve meyveleri nasıl işlenir?

• Konuyu başlatan Tdsintentions
  • Başlangıç tarihi
T

Tdsintentions

Guest
Merhaba arkadaşlar. .... adresinde sizlere yeşil çekirdek nasıl ayıklanır? bunu yapanlar büyücümü? nasıl yapıyorlar? ve caizmidir? sorularına yanıt bulmaya çalıştım. http://bit.ly/2GrozBJ
Görüşmek üzere!

Moderatörün son düzenlenenleri:

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Kerem bey bloğunuzda çok güzel yazılarınız var. Türkçe kaynaklar hazırladığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Bahsettiğiniz konuyu blogda bulamadım.
Saygılarımla

Son düzenleme:
T

Tdsintentions

Guest
bu giriş sayfası, nerede görmediniz? canınız sagolsun.

Ekli dosyalar

• giriş.png
    giriş.png
    205.7 KB · Görüntüleme: 15

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
bu giriş sayfası, nerede görmediniz? canınız sagolsun.

Mobilden girdiğim için açtığınız konunun başlığını görmedim. Konu içeriğinde kahve nasıl ayıklanır vb içerik olupta blogda işleme yöntemi bahsedildiği için kaçırmışım benim hatam kusura bakmayın. Yazınızın bir kısmını buraya yazıp devamı için kişisel blogunuzda ki konuya link verebilirsiniz. Yada kendi isminizle burada paylaşım yapabilirsiniz. Yazılarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız.

Son düzenleme:
T

Tdsintentions

Guest
Mobilden girdiğim için açtığınız konunun başlığını görmedim. Konu içeriğinde kahve nasıl ayıklanır vb içerik olupta blogda işleme yöntemi bahsedildiği için kaçırmışım benim hatam kusura bakmayın. Yazınızın bir kısmını buraya yazıp devamı için kişisel blogunuzda ki konuya link verebilirsiniz. Yada kendi isminizle burada paylaşım yapabilirsiniz. Yazılarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız.
tabiki. ben linkleride sildim. :) görüşmek üzere

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
Merhaba arkadaşlar. .... adresinde sizlere yeşil çekirdek nasıl ayıklanır? bunu yapanlar büyücümü? nasıl yapıyorlar? ve caizmidir? sorularına yanıt bulmaya çalıştım.
Görüşmek üzere!

Merhaba,
yazılarınızı merakla bekliyoruz. :) Bu konuda kaynak konusunda ciddi eksiklik var.

T

Tdsintentions

Guest
Başka başlıkla açtım arkadaşlar. burayı silebiliriz galiba