• Eylül Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Eylül ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Sezy Coffee olarak seçildi. Bu konudan Eylül ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Kahve Masası 19. Bölüm Konuğu Incommon Coffee

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Kahve Masası programı ile Instagram canlı yayınında buluşuyoruz.

İsmail Gökcan @PepukKahve ile Levent Öncü'nün @teyyaredenkahve bu haftaki konuğu çok merak edilen Incommon Coffee... @incommon coffee

Programda Incommon Coffee’nin Genel Müdürü Trent Rollings, Baş Kavurucu ve Operasyon Müdürü Caleb İsmet Bilgen ve Operasyon, İletişim Kordinatörü Cansu Çeçen konuğumuz olacak.

Demleme reçetelerinden, kahve tadımına, kahve kavurma tarzından, kahve seçimine kadar pek çok detayın yer alacağı program 26 Kasım Perşembe saat 21:00’da Instagram canlı yayınında!

Siz de sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Yayında zaman dahilinde sorularınızı ileteceğiz☺️

 
Son düzenleme:
Instagramdan gelen ilk soru:

- Kahvelerini nasıl seçiyorlar? Özel kahveler getirmeyi planlıyorlar mı?
 
Kahve kavrum profillerine nasıl karar veriyorlar? Her kahve için özel reçete çıkarıp, sitelerinde paylaşmayı düşünüyorlar mı? Profilleme yaptıkları suyun içeriği nedir?
 
Instagramdan gelen bir diğer soru.

- Antalya dışında şube açmayı düşünüyor musunuz?
 
Geri
Üst