• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü'ne özel tıkanmayan 5 kutu 40'lı Hario filtre kağıdı

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Kahvekulübü büyükdükçe sesimizi daha çok duyurma imkanı buluyoruz. Bu hafta birçok indirim aldık. Felicita tartı, fellow stagg kettle ve şimdi de hario tıkanma yapmayan filtre kağıtları.

Hariotürkiye sitesinde sepetinize 5 kutu filtre kağıdı ekleyip ödeme sayfasında kahvekulubu40 kodunu girerseniz 5 kutu 100tl ye geliyor.

Türkiye’de ki en ucuz fiyat.

10 kutu da ben aldım.Teşekkürler emekleriniz için. (y) :coffee:

Beş kutu sipariş geçtim
Bilgi için teşekkürler..

Denedim olmuyor maalesef 😔

100 adeti 42 tl yani 200 adeti 84 tl ben anlamadım! Neden 100 tl ödeyip 200 adet alalım?

100lü paketlerle 40lı paketler arasında kalite farkı var, 100lü paketlerin kağıt kalitesinde ciddi bir düşüş var son zamanlarda ve demleme esnasında tıkanmalara sebep oluyor ve süreyi etkiliyor bu tıkanma, 40lı paketler de ise böyle bir sorun yok kağıt dokularından da fark anlaşılıyor zaten

100 adeti 42 tl yani 200 adeti 84 tl ben anlamadım! Neden 100 tl ödeyip 200 adet alalım?
Kutuda olanlar şu an için en iyi verim alınan filtreler.Şuraya göz atmanızı özellikle @Kahveciningalaksirehberi nin yazısını okumanızı öneririm:

Kutuda olanlar şu an için en iyi verim alınan filtreler.Şuraya göz atmanızı özellikle @Kahveciningalaksirehberi nin yazısını okumanızı öneririm:

Vay be bunu öğrendiğim iyi oldu. Çok teşekkürler

Elinizdeki filtre kağıdına göre öğütüm ve demlemenizi ayarlayabiliyorsunuz. Bir filtre kağıdından diğerine geçerken sorun yaşabilirsiniz ama onun dışında 40'lı paketlerden almanız fincana farkedebileceğiniz ölçüde katkı sağlamayabilir.

Donanımhaber sıcak fırsatlar gibi herkes fazlaca aldığı için biz yetişemedik :)

Whatsappta bilgi paylaşıldığında kodun 30.06.2020'ye kadar geçerli olduğu yazılmıştı. Sorun olacağını sanmıyorum.

Geri