• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübüne Özel Felicita Tartı İndirimi

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Coffeex fuarında birkaç ithalatçı ile yüzyüze görüşme imkanı oldu bunlardan biri KEF gıda ürünleri. Felicita ürünlerini ithal ediyorlar. Kahve kulübüne özel tartılar için güzel bir fiyat verdiler. 20 kişiye ulaşılması halinde aşağıdaki fiyatlar geçerli olucak. Arc modelinin şekli size Acaia Lunarı anımsatabilir. Felicita yı üreten kişi daha önce acaia projesinde çalışıp ayrılan ve kendi firmasını kuran biri. Benim 3 arkadaşım espresso için yurtdışında ARC modelini satın adılar 6 aydır kullanıyorlar ve çok memnunlar. Şimdi yurt dışı fiyatları ile neredeyse aynı fiyatlar.

felicitita.jpg

Arc Modeli: 120 Dolar + KDV
INCLINE ve Parallel-Plus: 110 Dolar + KDV

Muadili Acaia Lunar 255 Euro+KDV
Jimmy bildiğim kadarı ile 300 dolar civarı bir fiyata satılıyor.

Son düzenleme:
Evet ben arc alırım net. Beni yazın.

Güzel kampanya umarım yakın zamanda kettle'larda da olur.

Kettle için 150 dolar dediler ama forumdan birkaç arkadaş döküş esnasında debinin değiştiğini söylediler o yüzden çok fazla ısrarcı olmadım. Konchero nun müdürü ile konuştuk. Önümüzdeki ay klasik konchero kettle yanında fellow benzeri bir kettle getireceklerini söylediler. Onu bekleyelim diye düşündük.

Tartıda telefona bağlanma-antrenman modu-önceki metodu hatırlama falan var mı ve su dayanıklılığı ne kadar acaba

Telefona bağlanabiliyor, yaptığınız demlemenin grafiğini çizebiliyorsunuz. Önceki metodu hatırlatma ve antreman modu hakkında bilgim yok. Acaia lunarda su problemi hiç olmadı.

Arc incelemesi artıları, eksileri vakti olan bir arkadaşımız ya da firmanın kendi bizzat buralara atsa kararımız net olur.

Demleme grafiği nedir? Ne işe yarar?

Bu konuda hiç bilgim yok, bilenler azıcık aydınlatırsa memnun olurum.

Selamlar
Benzer bir indirim fellow stagg ile ilgili olacaktı. Bir gelişme varmı ?

Demleme grafiği nedir? Ne işe yarar?

Bu konuda hiç bilgim yok, bilenler azıcık aydınlatırsa memnun olurum.

Bir demleme yaptınız tadı harika, sonrasında aynı döküş grafiği elde etmek için kullanıyorsunuz yada arkadaşlarınıza gönderiyorsunuz.

Selamlar
Bir indirim oldu whatsapp grubundan duyuru yaptık ama yeterli sayı çıkmadı 10 üzeri.

Beni de ekleyebilirsiniz. Kac kisi olduk?

ben de varım.

Selamlar
Bir indirim oldu whatsapp grubundan duyuru yaptık ama yeterli sayı şu an için oluşmadı. Fiyatı kahvekulubu whatsap grubundan öğrenebilirsiniz.

şu fiyat olaylarının bu kadar gizli kapaklı olmasına ne gerek var ? foruma üye olanlar şimdi birde whatsapp grubuna mı üye olacağız fiyat için ? mesela üye oldum öğrendim fiyatı buraya yazarsam engel veya ceza mı alırım ki bilenlerde yazmıyor?

o fiyatlar zaten sitesindeki normal fiyatlar indirimli değil o yüzden yazdım.Fiyatlar böyle ise indirim ya herkese var yada yok.

Geri